Adam Frazier Moi koledzy z drużyny są w 8 home runach, podczas gdy Orioles prowadzą Yankees

NOWY JORK – Czy w siódmej rundzie zbliża się deficyt czterech rund, podczas gdy lewy obrońca Yankees, Nestor Curtis (który zawsze dominował w Orioles), wciąż jest na kopcu i krąży? Zapisz to w księgach jako stratę Baltimore w poprzednich latach.

Nie na początku 2023 roku, kiedy O-game nigdy się nie kończy – nawet przeciwko największym wrogom Curtisowi.

Orioles nieprawdopodobnie zmienili scenariusz w środę wieczorem na stadionie Yankee, gromadząc osiem rund w siódmej rundzie, aby pokonać Yankees 9-6. Był to największy home run Baltimore od dziewięciu wyścigów podczas wygranej 9-8 z Kansas City 8 września 2021 r.

Curtis (były pick w drafcie Orioles Rule 5, który wszedł w noc z 1,01 ERA w sześciu startach w karierze w porównaniu ze swoim starym zespołem) otworzył siódme miejsce, wyprowadzając Anthony’ego Santandera i pozwalając Austinowi Hayesowi na prowadzenie. Wcześniej w O’s żaden biegacz nie zajął drugiego miejsca od trzeciej rundy.

Wtedy Adam Frazier jednym uderzeniem odmienił grę. Weteran drugiego bazowego uderzył homera po trzech biegach z prawego pola, zmniejszając prowadzenie Nowego Jorku do 5-4 i kończąc noc Curtisa. Nietoperze z Baltimore dopiero się rozkręcały.

Jimmy Cordero przejął rolę Yankees i natychmiast pozwolił Jamesowi McCannowi i George’owi Mateo na jedno po drugim. W tym momencie Orioles wysłali leworęcznego Gunnara Hendersona na talerz, aby zmierzył się z prawym obrońcą Cordero. Henderson przeszedł przez zgrywanie podwójnego prawego pola, dając Baltimore przewagę 6-5, ich pierwsze prowadzenie w nocy.

The O’s wykonali jeszcze trzy biegi w siódmym na worku na muchy przez Mount Castle i single RBI autorstwa Anthony’ego Santandera i Hayesa.

READ  Zwycięstwo Prideful Warriors nad Bulls pozostawia dobre wrażenie w NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *