Adwokat twierdzi, że szef Chiefs, Rashi Rice, prowadził Lamborghini biorące udział w wypadku

Adwokat Kansas City Chiefs, Rashi Rice, powiedział na czwartkowej konferencji prasowej, że jego klient był kierowcą Lamborghini, który w sobotni wieczór brał udział w wypadku samochodowym w północno-wschodnim Dallas.

„Pan Rice przyznał, że jeździł Lamborghini i takie pytanie zostało zadane” – powiedział prawnik Rice’a, Royce West, o policyjnym dochodzeniu w sprawie wypadku. „Odpowiedział na to pytanie. „Jechał Lamborghini”.

We wstępnym dochodzeniu policja ustaliła, że ​​kierowcy Lamborghini i Corvette jechali szybko i w momencie wypadku stracili panowanie nad samochodem. Policja podała, że ​​Lamborghini uderzyło w środkową ścianę, powodując zderzenie łańcuchów z czterema innymi pojazdami.

Według policji kierowcy Lamborghini i Corvette uciekli z miejsca zdarzenia. Dwóch innych kierowców biorących udział w wypadku zostało opatrzonych na miejscu z niewielkimi obrażeniami, a dwie osoby z drugiego samochodu zostały zabrane do szpitala z lekkimi obrażeniami.

Jeśli chodzi o rannych, West – który jest także senatorem stanu Teksas z 23. dystryktu reprezentującego Dallas – powiedział, że Rice „chce mieć pewność, że zostanie zrozumiany i doceniony, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić im życie do poprzedniego stanu” był.” Tak normalnie, jak to możliwe.

Zapytany, dlaczego Rice opuścił miejsce zdarzenia w sobotę, West odpowiedział, że „to dobre pytanie, które wciąż jest przedmiotem dochodzenia”.

Rice w poście na Instagramie przyznał się do „pełnej odpowiedzialności” za swoją rolę w środowym incydencie.

„Dzisiaj spotkałem się ze śledczymi policji w Dallas w sprawie sobotniego zdarzenia. „Biorę pełną odpowiedzialność za moją rolę w tej sprawie i będę nadal współpracować z niezbędnymi władzami” – napisał odbiorca. „Szczerze przepraszam wszystkich, których dotknął sobotni incydent”.

Rice (23 lata) dorastał w North Richland Hills, na przedmieściach Fort Worth, i grał w piłkę nożną w college'u w SMU. Chiefs wybrali go w drugiej rundzie draftu w 2023 roku, a w zeszłym sezonie stał się jednym z czołowych zawodników tej drużyny.

READ  Jaki byłby skutek obniżenia ratingu, gdyby Red Sox handlowali wewnętrznie Xanderem Bogaertsem?

Rice zanotował 938 jardów i 79 przyjęć w 16 meczach w sezonie zasadniczym w 2023 r. Dodał 262 jardy i 26 przyjęć w czterech meczach play-off w drodze do zwycięstwa Chiefs' Super Bowl.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Jamie Squire/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *