Akcje robią największe ruchy na godzinę: Novavax, Allbirds i więcej

Kobieta trzyma małą butelkę z napisem „Szczepionka na koronawirusa COVID-19” i strzykawkę medyczną przed logo Novavax pokazanym na tej ilustracji wykonanej 30 października 2020 r.

Dado Rowicz | Reuters

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po godzinach.

Novavax Akcje Biotech spadły o 32% po Novavax Wytyczne dotyczące ograniczenia przychodów przez cały rok Z powodu słabego popytu na szczepionki Covid.

Interaktywny program Take-Two Akcje spadły o 6% po tym, jak firma zajmująca się grami wideo stała za tytułami takimi jak Grand Theft Auto Niższe od oczekiwanych zarobki. Take-Two odnotował 1 miliard dolarów przychodu, mniej niż 1,09 miliarda prognozowanego przez analityków ankietowanych przez Refinitiv.

zarozumiały Akcje spadły o 7% po tym, jak pożyczkodawca konsumencki podał rozczarowujące wyniki za drugi kwartał. Upstart zarobił 1 procent na udział w przychodach w wysokości 228,2 mln USD. Analitycy ankietowani przez Refinitiv oszacowali zysk na poziomie 10 centów na akcję przy przychodach na poziomie 241,6 mln USD.

Allbirds – Zapasy butów spadły o 12% po Allbirds obniżyła prognozę na rok Zapowiedział starania o cięcie kosztów, powołując się na słabe wydatki konsumentów. Poza tym firma obuwnicza i odzieżowa przekroczyła oczekiwania w wynikach za drugi kwartał w porównaniu z szacunkami Refinitiv.

Jego i jej zdrowie – Akcje zyskały ponad 4% po spółce telezdrowia Raportowane wyniki kwartalne Podniósł swoją całoroczną prognozę, powołując się na utrzymującą się dynamikę liczby nowych subskrypcji netto.

READ  Po tym, jak dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, twierdzi, że „nieustępliwe śledztwo”, SEC wycofuje się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *