Aktor głosowy Jujutsu Kaisen pojawia się w nowej piosence Megan Thee Stallion „Otaku Hot Girl”

Megan Thee Stallion przybyła, aby ocalić „Hot Girl Summer” dzięki swojemu nowemu albumowi Megan. Ale oprócz tego, że daje wszystkim laskom nowy powód do świętowania, zdobywczyni nagrody Grammy raperka obdarza także miłością jedną ze swoich ulubionych form mediów: anime.

W swojej nowej piosence „Otaku Hot Girl” popularna fanka anime na dobry początek wykorzystuje fragment Jujutsu Kaisen. Następnie rozmawia z angielskim aktorem głosowym Yuuji Itadori, Adamem MacArthurem, który przedstawia nowe podejście do swojego słynnego cytatu: „Lubię dziewczyny takie jak Jennifer Lawrence”:

„Lubię wysokie kobiety z dużymi, pięknymi włosami” – zaczyna MacArthur. „Mówię tylko”. Jak zdobywczyni nagrody Grammy, Megan Thee Stallion.”

Megan Thee Stallion w całym „Otaku Hot Girl” nadal zamieszcza liczne odniesienia do anime, takie jak „Can’t Touch me like Gojo”, „Fightin’ Demons in my head like I’m Itadori” z Jujutsu Kaisen i „Sexy”. „Jutsu, czuję się jak Naruto” i „Nie będę w stanie kłócić się z Sasuke Avim” z Naruto.

Megan Thee Stallion nigdy nie wstydziła się swojej miłości do anime, a zwłaszcza shounenów. Wielokrotnie nagradzany raper był mentorem Bruno Bucciarati Dziwna przygoda JoJo Wręczając nagrodę na gali Crunchyroll Anime Awards 2024 i naśladując wiele innych postaci z anime, takich jak Todoroki i Mirko z My Hero Academia, Jolyene Cujoh z Jojo’s Bizarre Adventure, Death the Kid z Soul Eater i Satoru Gojo z Jujutsu Kaisen – wszyscy można to zobaczyć Jej Instagrama. W 2022 roku tak było Pokazano go w Tokio przebrany za Czarodziejkę z Księżyca.

Dziś rano Megan Thee Stallion zadała pytanie na Twitterze Jakie utwory fani muzyki będą chcieli odtwarzać jako pierwsze?. Mamy nadzieję, że „Otaku Hot Girl” znajdzie się na szczycie listy i jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć więcej miłości gwiazdy do anime.

READ  Jury Sundance opuszcza scenę po tym, jak festiwal nie dostarczył napisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *