Aktorka Bayonetta Helena Taylor wzywa do bojkotu Bayonetty 3

Bagneta 3

Bagneta 3
obrazek: Nintendo

Helena Taylor, aktorka, która wyraziła głos sympatyczny postać z gry wideo Bayonetta W pierwszych dwóch odsłonach serii o tej samej nazwie wydał w tym tygodniu oświadczenieWezwał fanów serialu do bojkotu Kolejny trzeci tytuł. dla każdego TMZDziś Taylor ujawniła, że ​​– wbrew temu, co wcześniej donosił reżyser gry, który wspomniał o „nakładaniu się okoliczności” na brak powrotu Taylora – odmówiła powrotu po Bagneta 3 Bo PlatinumGames Studio jest nareszcie Pokazać To tylko 4000 $, aby być gwiazdą w grze.

platynaf. gryPełna akcji seria gier wideo działa – powoli, ale działa – od 2009 roku, po tym, jak niemal potajemnie stała się główną serią Nintendo, po tym, jak wydawca nabył wyłączne prawa do obu bagneta 2, i dalej Bagneta 3ukaże się 28 października. Większość atrakcyjności gier skupia się na samej Bayonetcie, pewnej siebie i eleganckiej wiedźmie, która… Słynęła również z całkowitej niezdolności do konfrontacji z bogami i demonami, a także z prowokacyjnego ubioru i ostrego języka. Ta ostatnia została oczywiście zapewniona przez Taylora — nawet teraz, gdy rolę przekazano innej weterance aktorki głosowej, Jennifer Hill.

W wiadomości wideo na Twitterze Taylor wyraźnie przedstawiła swoją sprawę: The Bayonetta Gry zarobiły 450 milionów dolarów w ciągu ostatnich 10 lat, a większość programistów chętnie je im zaoferuje na powrót Była to stała cena wynosząca 4000 USD, która najwyraźniej była jeszcze niższa po wstępnej ofercie. Tak więc: „Wzywam fanów do bojkotu tej gry, a zamiast tego wydali pieniądze, które wydalibyście na tę grę, aby przekazać darowizny na cele charytatywne”. Do tej pory nikt na wydawcy lub dewelopera sW odpowiedzi strona sporna ID wydała oficjalne oświadczenie, chociaż twórca serii Hideki Kamiya wydał oświadczenie w języku angielskim, które brzmiało: „Smutny i niefortunny z powodu kłamliwej sytuacji. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć”.

READ  Chrisshell Stause krytykuje gwiazdę serialu Selling Sunset Season 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *