Albert Pujols zdobywa 698 punktów w swojej karierze

Ulica. Lewis – Kontynuując uderzanie w domowe zawody z wielkim znaczeniem – pod względem znaczenia historycznego i szans kardynałów na zdobycie najlepszych wyników – Albert Pujols Zdobył 698 u siebie w piątkowej karierze przeciwko the Reds.

Gdy Cardinals przegrali dwa razy w szóstym inningu, Pujols uderzył w zawieszony slajd z Raynela Espinala na 427 stóp prognozowanych przez Statcast, aby zremisować mecz na 4.700 biegach.Tylko trzech graczy w historii AL/NL trafiło 700 biegi do domu – Barry Bonds, Hank Aaron, Babe Ruth – The Pujols pobierać opłatę Aby do nich dołączyć, zanim przejdzie na emeryturę pod koniec tego sezonu. Kardynałowie mają do końca 17 meczów 6-5 wygranych Na stadionie Busch, aby Pujols spróbował trafić co najmniej dwa razy w domu.

„Pod koniec dnia chodzi o wszystko, co możesz zrobić, aby pomóc temu klubowi piłkarskiemu” – powiedział Pujols. „Oczywiście, kiedy pojawiają się w tak wielkiej sytuacji, jak ta, jest świetnie. Staramy się wygrać dywizję i tego właśnie potrzebujemy”.

Pięć z poprzednich sześciu przejazdów Pujols albo doprowadziło do remisu, albo dało Cardinals prowadzenie.

„Uwielbiam wtedy, gdy Homer był” – żartował menedżer Cardinals, Oliver Marmol. „To była wielka huśtawka. Ciągle to robi w znaczących sytuacjach i to się liczy. To byłaby jedna rzecz, gdyby tylko gonił.” [700], ale stosuje niesamowite podejście, a następnie dostarcza go wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Gonisz 700? Tak, ale bardziej niż to goni za mistrzostwami.

Gigantyczny strzał Pujols z Espinal również zwiększył swój rekord AL / NL do 453 meloników, którzy na nich wpadli. Przyszedł w drugim sezonie za Barrym Bondsem, ale zostawił go kilka tygodni temu i poszerzył rekord.

„To niewiarygodne, człowieku. Zwykle z kibicami budzą się, gdy uderzasz piłkę, ale już tu są” – zachwycający trzeciorzędowy gwiazdor Nolan Arenado, który w nocy miał podwójne, jeden, dwa RBI i grę defensywną. zrzucając Kyle’a Farmera z Cincinnati w blaszkę kolan. „To szalone i inne. Kiedy fani wiedzieli, że odszedł, byli szaleni. Naprawdę fajnie jest być częścią tego. Poważnie, to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Pierwsza gwiazda Paul Goldschmidt, który zdobył dwusuw i RBI, dodał: „Cieszę się z tego i dziękuję, że jesteś z nim w tej chwili. To coś, czego nigdy nie będę częścią i możemy nigdy więcej nie zobaczę. Po prostu staram się to uwewnętrznić i zapamiętać tak długo, jak to możliwe.” „.

Pujols wpadł na pierwsze boisko, które widział z Espinal podczas home runu w piątek. To był pierwszy 89. raz, kiedy Pujolowie przeszli swoją ojczyznę. Jedyne statystyki, w których zdobył więcej punktów na własnym boisku, to 1-1 (99 godzin) i 1-0 (92). Pujols zauważył, że były menedżer Cardinale, Tony La Russa, próbował nakłonić go do oddawania większej liczby uderzeń na pierwszym korcie, ale powiedział, że czuje się bardziej komfortowo z uderzeniami później, po obejrzeniu kilku rzutów.

– Tony był jednym z chłopaków, który zawsze był na mnie wściekły za zdobycie kilku pierwszych wyciągów, ale wciąż miałem wiele pierwszych wyciągów – powiedział Pujols, który będzie w pierwszym składzie w pierwszym meczu sobotniego debla przeciwko Czerwoni. Lewicowy Mike Minor. „Czuję, że wolałbym trafić dwa hity. Naprawdę, tak naprawdę się nie zmieniam [my mindset]. Jeśli to nie jest boisko, którego szukam, biorę to. W tym meczu nie chciałem tak naprawdę huśtać się na pierwszym korcie, ale dostałem dobry grunt, żeby to uderzyć i zareagowałem na to.

READ  Phillies wysadza 5 pnączy z Lance McCullers Jr Astrosa kierowanego przez Bryce'a Harpera, Kyle'a Schwarbera

Przed piątkowym meczem Pujols grał z byłym prezydentem Dominikany Lionelem Fernandezem. Fernandez, który był gościem Pujols w meczu, rzucił uroczysty pierwszy rzut. Powiedział Pujolsowi, że jeśli wróci do domu w piątek, być może będzie musiał odwołać podróż służbową do Nowego Jorku następnego dnia.

Pujols myślał, że mógł mieć drugi home run, kiedy wbił piłkę w ścianę w siódmym inningu, ale był zaledwie dwie stopy od bycia 699. w swojej karierze. Powiedział, że czuje energię od fanów baseballu na Busch Stadium, ale także od 11 milionów ludzi w jego rodzinnym kraju Dominikany.

„Czuję tę energię, a kiedy tam wchodzę i występuję, zamierzam tam reprezentować Boga, tę organizację, a także mój kraj”, powiedział Pujols, który uderzył 62 Homera z Astros, 59 przeciwników. , Cubs, 54 przeciwko Buccaneers i 49 przeciwko Reds. „Chcę, aby mój kraj był dumny każdego dnia, kiedy wchodzę na to pole”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *