Allen Lazard z radością dołącza do Jets; Aaron Rodgers ma dostęp do oczu

Bogaty CiminiPisarz personelu ESPN4 minuty na przeczytanie

Stephen A. i Bart Scott są podekscytowani wartością handlu Rodgersa

argumentuje Stephen A. Smith i Bart Scott zastanawiają się, czy Aaron Rodgers zasługuje na rezygnację Jets z 13. wyboru w drafcie.

Florham Park, NJ – Szeroki odbiornik Allen Lazard powiedział, że podpisał kontrakt z New York Jets ze względu na „jasne światła” miasta i silne przywiązanie do nowego koordynatora ofensywy. Są też oczywiście pieniądze zmieniające życie. I jeszcze jedno.

„Oczywiście, stojąc tutaj dzisiaj, dobrze jest wiedzieć, że 12 znów będzie rozgrywającym” – powiedział Lazard w piątek podczas telekonferencji Zoom z reporterami.

Lazard mówił o swoim byłym koledze z drużyny Green Bay Packers, Aaronie Rodgersie, jakby ich ponowne spotkanie było przesądzone. Niezupełnie, ponieważ Jets i Packers negocjują rekompensatę handlową i restrukturyzację kontraktu. W środę Rodgers powiedział, że jego „zamiarem” jest gra dla Jets w 2023 roku. Oczekuje się zawarcia umowy, ale nic nie jest w planach.

Po pięciu sezonach z Packers, 27-letni Lazard podpisał z Jets przedłużenie czteroletniego kontraktu o wartości 44 milionów dolarów. Powiedział, że niedawno rozmawiał z Rodgersem w klubie fitness w Los Angeles, gdzie obaj trenują poza sezonem. Lazard wskazał, że jego decyzja o grze dla Jets nie była uzależniona od decyzji Rodgersa.

„Jako odbiorca, najlepszy związek, jaki możesz mieć, to z rozgrywającym, a mój związek z nim był wyjątkowy” – powiedział Lazard. „Oczywiście jest tendencja, żeby tu przychodził, ale… po sezonie, po ostatnim meczu, w szatni wspomniałem, że powinienem martwić się o siebie i dbać o to, co dla mnie najlepsze i nie mogę martw się o innych ludzi”.

„Moja decyzja o przybyciu tutaj była całkowicie oparta na tym i upewnieniu się, że robię to, co najlepsze dla mojej kariery. Oczywiście, mając go tutaj, zdecydowanie pomaga całej organizacji, aby mogła zrobić kolejny krok, dokonać głębokiej zmiany, pobiec w play-offach i iść dalej i wygrać Puchar Lombardi.” „.

Wybór Lazarda uszczęśliwi Rodgersa.

Podczas dyskusji w zeszłym tygodniu z Jets, wygłosił świetną rekomendację od Lazarda, który osiągnął szczyt kariery w zeszłym sezonie z 60 przyjęciami i 788 jardami odbierającymi. Przemawiając w środę w „The Pat McAfee Show”, Rodgers powiedział: „Myślę, że obiektywnie wiele osób może spojrzeć na Allena Lazarda i powiedzieć:„ To naprawdę dobry gracz. Chcielibyśmy włączyć go do naszego zespołu”.

Jets mają teraz cztery, może pięć odbiorników kalibru startowego w Lazard, Garrett Wilson, Corey Davis, Elijah Moore i Denzel Mims. Davis, którego honorarium wynosi 11,2 miliona dolarów, może być bardzo zbędny.

Zakładając, że Rodgers jest początkowym rozgrywającym, Lazard byłby zachwycony szansami Jets w AFC. Zapytany o czapkę drużyny, powiedział: „Z Aaronem Rodgersem jako rozgrywającym możliwość wygranej zawsze jest czymś. Biorąc to pod uwagę, to naprawdę jest Super Bowl”.

Lazard przeszedł długą drogę od rezygnacji z subskrypcji z Iowa, bycia wyciętym przez Jacksonville Jaguars, a nawet wyciętym przez Packers. W końcu ugruntował swoją pozycję, z niewielką pomocą Rodgersa.

„Naprawdę objął mnie ramieniem i jest głównym powodem, dla którego jestem tutaj dzisiaj” – powiedział. „Nie mogę temu zaprzeczyć. Stał przy stole dla mnie podczas zgrupowania, kiedy prawdopodobnie nie zasługiwałem na miejsce w składzie – przynajmniej w oczach szefa. Zaprosił mnie do gry. Polegał na mnie w wielu stresujących sytuacjach i wierzył we mnie „zawsze”.

Lazard przypisał także koordynatorowi ofensywy Nathanielowi Hackettowi, który służył na tym samym stanowisku co Packers od 2019 do 2021 roku. Hackett był również członkiem personelu Jaguars podczas kadencji Lazarda.

„To najlepszy nauczyciel, jakiego kiedykolwiek miałem” — powiedział Lazard. „I to od szkoły do ​​piłki nożnej”.

READ  Draymond Green i Steve Curry podkreślają wartość Boba Myersa po zwycięstwie Warriors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *