Amanda Severend pamięta, kto prawie grał Karen w „Wrednych dziewczynach” zamiast niej

A teraz trochę plotek, dziewczyno.

Amanda Seyfried od niechcenia wspomniała, że ​​Blake Lively Prawie zagrała Karen w Mean Girlszamiast niej podczas udziału w filmie dla Targowisko próżności w którym powróciła do niektórych ze swoich najsłynniejszych ról.

Wyjaśniając, Seyfried Lively wspomniała, że ​​początkowo brała udział w przesłuchaniu do roli Reginy (ostatecznie granej przez Rachel McAdams).

„Pierwszy raz poleciałem do Los Angeles z mamą” — wspomina Seyfried. „To było bardzo ekscytujące. Po raz pierwszy spotkałem Lacey Chabert, Lindsay Lohan była w pokoju, a Blake Lively grała Karen. Potem stałem się Reginą”.

Gwiazda „Dropout” powiedziała, że ​​po powrocie do domu otrzymała telefon z informacją, że uważa, że ​​lepiej pasuje do roli Karen.

Seyfried powiedziała, że ​​zwróciła się następnie o pomoc do reżysera komedii i razem stworzyli charakterystyczny szeptany głos Karen, zainspirowany Marilyn Monroe w „Some Like It Hot”.

„Pamiętam, że wszyscy naprawdę chcieli tam być i naprawdę docenili kreatywność scenariusza” — powiedział Seyfried o popularnej komedii dla nastolatków. Pamiętam, że wszyscy świetnie się bawili. Było po prostu uczucie… dobrze to rzucili”.

Chociaż wiadomość, że Lively mogła zagrać wulgarną postać, której cycki mogą powiedzieć, że pada deszcz dzięki jej ESPN, się rozeszła, nie jest to pierwszy raz, gdy wczesne zaangażowanie Lively w „Wredne dziewczyny” zostało publicznie wspomniane. .

Wredne dziewczyny zostały wybrane przez reżyserkę Marcy Lerov Powiedz Cosmopolitanowi W 2019 roku, jak gwiazda „Mama Mia” została wybrana zamiast Lively. Lirov powiedział magazynowi, że twórca „Saturday Night Live” Lorne Michaels zasugerował zatrudnienie Seyfrieda do tej roli.

Dodała: „Amanda Seyfried czytała dla Reginy i naprawdę nam się podobało, ale potem Lorne zasugerował: Dlaczego nie zrobimy tego Karen?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *