Ameryka 2:2 Real Madryt: punktacja i najważniejsze wydarzenia

W swoim drugim meczu rozgrzewkowym w Stanach Zjednoczonych, Carlo Ancelottis Real Madryt Szuka swojego pierwszego gola, pierwszego zwycięstwa i kogoś, kto odpowie na jego porażkę w ostatnią sobotę. Zniżka Liga MX’s Amerykadrużyna, która również nie wygrała tournée po kraju, w którym odbędzie się najwięcej meczów Mistrzostwa Świata 2026.

ten wtorek, Oracle Park W San Francisco w Kalifornii, domu Giganci MLBzobaczymy pojedynek pomiędzy najlepszymi zwycięzcami lig krajowych odpowiednio w Hiszpanii i Meksyku, a także pomiędzy zespołami z największą liczbą tytułów mistrzowskich. Liga Mistrzów UEFA i CONCACAF.

Aktualizacje America vs Real Madryt, mecze towarzyskie w Oracle Park w San Francisco

Real Madryt przegrał w ostatnią sobotę, gdy zmierzyli się w Elegancki stadion w Las Vegas w stanie Nevada dla swojego głównego konkurenta, FCBDzięki świetnej bramce w pierwszej połowie RabinhaOczekuje się jednak, że atakujący: Karim Benzema Będzie miał teraz aktywność na początku semestru, który ten gracz ma nadzieję zakończyć w swoim pierwszym semestrze Złota piłka Po raz pierwszy wygrał także Puchar Świata z Francją w Katarze.

Winicjusz Junior Jest kolejnym zawodnikiem, który ma nadzieję strzelić swojego pierwszego gola przed rozpoczęciem sezonu, a także rozpocząć przygotowania, które ma nadzieję zakończyć maksymalnie w Katarze, w jego przypadku w Brazylii.

Ani Real Madryt, ani Ameryka nie wygrały w Stanach Zjednoczonych

tak daleko jak Klub Ameryka Zaniepokojeni teraźniejszość nie jest najlepsza, bo w swoich dwóch meczach w Stanach Zjednoczonych pokonali tym samym wynikiem 2-1, pierwszy przeciwko Chelsea potem przeciw Manchestera także przegrywając ostatni mecz Liga MX przeciwko Xolos de Tijuana.

Najbardziej znanym zawodnikiem tej meksykańskiej drużyny na całym świecie jest bramkarz Guillermo OchoaKto przygotowuje się do gry z Al-Tari po raz trzeci z rzędu, jeśli jest trenerem? Gerardo „Tata” Martino Tak postanowiono.

READ  Przewaga 2:0 nad Celtics w finałach Konferencji Wschodniej: jak intensywny mecz Miami osłabił Boston

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *