Analityk Greg Olsen jest gotowy na „cały szereg możliwości” po przybyciu Toma Brady'ego do Fox

Greg Olsen zadzwonił do niedzielnego meczu o mistrzostwo NFC, który charakteryzował się historycznym powrotem i dwiema wątpliwymi decyzjami trenerskimi, które przyciągnęły prawie 57 milionów widzów, co czyni go czwartym najczęściej oglądanym programem telewizyjnym poza Super Bowl w historii stacji Fox.

Będzie to prawdopodobnie ostatni mecz Olsena w roli głównego analityka sieci. Po dołączeniu Toma Brady'ego do sieci Olsen wydaje się być dziwnym człowiekiem, pomimo przeważająco pozytywnych recenzji fanów i ekspertów medialnych.

„Z wszystkiego, co nam powiedziano, tak to wygląda i takie są trendy. Planowaliśmy to od dwóch lat. Kiedy podejmowaliśmy tę pracę, wiedzieliśmy, że Brady był z nami, ilekroć zdecydował się przyjść w” – powiedział Olsen we wtorek podczas rozmowy telefonicznej. „.

„Ale jedno, co powiem, to to, że jestem bardzo dumny z tego, co zrobiliśmy przez dwa lata. Nie wiem, czy jakakolwiek załoga – od (Kevina) Burkharta, przez Erin (Andrews) i Toma (Rinaldiego) po naszą producent, cała nasza ciężarówka — nie wiem, czy ktoś produkuje grę w piłkę. Zrób to lepiej od nas.

Olsen, były zawodnik Carolina Panthers, powiedział, że planuje rozważyć „cały szereg możliwości” we współpracy z Fox i innymi stacjami. Docenia jednak to, że Fox zapewnił mu start w branży telewizyjnej, oferując mu dwie możliwości, gdy jeszcze grał, a następnie w 2021 r. jako pełnoetatowy analityk.

„Fox (decydenci) to ci, którzy wierzyli we mnie od początku. Dali mi pierwszą szansę, aby to zrobić, kiedy jeszcze grałem w 2017 roku, podczas mojego pożegnalnego tygodnia. „Nikt nie był tak nieugięty co do mojej przyszłości w tym biznesie jak Fox. Zawsze będę za to wdzięczny”.

Olsen, lat 38, mieszkający w Charlotte, powiedział, że jego cel pozostaje ten sam, kiedy zaczyna zajmować się transmisją – ogłaszanie ważnych meczów, takich jak Super Bowl i niedzielny mecz o tytuł NFC pomiędzy San Francisco 49ers i Detroit Lions.

READ  Bellator 292: Nurmagomedov - Henderson transmisja na żywo - Eliminacje

„Trudno przewidzieć, jak to wszystko się stanie” – powiedział Olsen. „Ale moim ostatecznym celem jest zapewnienie Premiership na szczycie drabiny i to dążenie nie ulegnie zmianie bez względu na to, co stanie się w przyszłym roku z moją obecną rolą”.

Brady powiedział, że planuje rozpocząć karierę nadawczą w Fox jesienią 2024 roku. Według doniesień jego umowa to 10-letni kontrakt o wartości 375 milionów dolarów, na mocy którego dołączy do Foxa w charakterze prezentera.

Głębiej

Co dalej z Gregiem Olsenem? Zajęcie drugiego miejsca w Fox za Tomem Bradym może być jego najlepszym posunięciem

Olsen kwitł na stoisku

Co ciekawe, niedziela mogła być ostatnim meczem Olsena w roli analityka nr 1 w perspektywie krótkoterminowej, ale prawdopodobnie tak właśnie jest. Przez ostatnie dwa sezony znalazł się w cieniu Brady’ego, przyszłego następcy stanowiska analityka nr 1 w najlepszej drużynie NFL stacji Fox. Nigdy nie widzieliśmy przy pracy legalnego analityka transmisji sportowych nr 1, skoro wiemy, że jego następca został zatrudniony i przejmie obowiązki w terminie do ustalenia.

W 2022 r., aby transmitować muzyczne krzesła NFL, Troy Aikman opuścił Fox i dołączył do ESPN, a ostatecznie dołączył do niego długoletni partner Joe Buck. To zapoczątkowało współpracę Olsena i Burkharta po tym, jak obaj odnaleźli świetną chemię w drużynie nr 2 NFL stacji Fox. Nauczyli się świetnie słuchać, mieli świetną transmisję z Super Bowl i co tydzień Olsen oferuje widzom wyjątkowe spojrzenie na boisko dzięki swojej wizji gry polegającej na rozgrywaniu meczów typu „tight end” i głębokim przygotowaniu w ciągu tygodnia (co potwierdza personel Fox NFL ).

co się działo później? Fox nie podał żadnych szczegółów na temat planów na 2024 rok, ale Brady wielokrotnie powtarzał, że dołączy do sieci na sezon 2024, a Fox Sports współpracowało ze świadomością, że praca będzie należała do Brady'ego, kiedy on dotrze do stacji. Rzecznik Fox Sports odmówił w niedzielę komentarza na temat konkretnych przydziałów talentów na sezon NFL 2024. „Sieć ujawni swoje pełne plany dotyczące produkcji i talentów na przyszłość, tak jak ma to miejsce przed każdym sezonem” – powiedział rzecznik. — Richard Deitch, starszy pisarz sportowy

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Kevin Sabitos/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *