Analityk mówi, że wahanie w handlu bitcoinami (BTC) może sygnalizować powrót „dobrych czasów”

Główne waluty notowane były we wtorek wieczorem niżej, ponieważ globalna kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła o 0,5% do 1,07 biliona dolarów w momencie pisania tego tekstu.Główne wyniki cenowe w walucie
Waluta 24 godziny 7 dni Cena £
Bitcoin Bitcoin / Dolar amerykański -2% 7,7% $22841,31
Ethereum ETH / USD -2% 11,3% 1,609,74 USD
Dogecoin DOŻA / USD -2% 7,6% 0,07 dolaraNajwiększe 24 godziny na dobę (dane za pośrednictwem CoinMarketCap)
Kryptowaluta Zmień o 24 godziny (+/-) Cena £
Lido Dao (Robię) + 12,5% 2,3 dolara
Kronos (CRO) + 6,6% 0,15 USD
Sieć Oazy (Wzrosło) + 9,1% 0,09 dolara

Zobacz też: Jak uzyskać bezpłatne szyfrowanie

dlaczego to ma znaczenie: Ryzykowne aktywa były notowane we wtorek wieczorem na minusie, a dwie największe kryptowaluty były na minusie. S&P 500 i Nasdaq zamknęły się odpowiednio o 0,7% i 0,2%. Ich przyszłość jest prawie płaska w momencie pisania.

Trzeci z rzędu dzienny spadek Bitcoina może wskazywać, że „pęd do odzyskiwania słabnie” – napisał Craig Erlamstarszy analityk rynku w OANDA.

Ostatecznie, powiedział, jego ruch będzie prawdopodobnie zależał od inflacji, Rezerwy Federalnej i wszelkich niepokojących wiadomości.

„Niezdecydowanie może oznaczać, że traderom brakuje pewności, że to dno i że powrócił początek dobrych czasów”.

Jedna z ważnych wiadomości, która może mieć wpływ na cenę Bitcoina dyrektor Z Michael Saylor Jako CEO firmy Włączenie MicroStrategy MSTR Amerykańska firma z największym kontraktem Bitcoin.

Saylor będzie kontynuował pracę w MicroStrategy jako dyrektor generalny, ponieważ mówi, że zmiana pozwoli mu skupić się na strategii przejmowania bitcoinów firmy, podczas gdy będzie kierował firmą. Grzyb Lo Przejmij dowodzenie.

Firma ujawniła we wtorek odpis z tytułu utraty wartości w wysokości prawie 918 milionów dolarów na rezerwach skarbowych bitcoinów w drugim kwartale, ponieważ cena głównej waluty spadła w tym okresie.

Wizyta Przewodniczący Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi Tajwanowi sprzyja awersja do ryzyka, co z kolei spowodowało wzrost indeksu dolarowego, który w dniu pisania tego tekstu wzrósł o 0,24% na poziomie 106,49.

Dealer kryptowalut Justin Bennett Powiedział, że kryptowaluty będą chciały, aby dolar spadł z śróddziennych minimów 105,05 do „103 ujawnienia”.

„Trudne czasy dla ryzykownych aktywów, podczas gdy tak jest”, powiedział Bennett na Twitterze.

Bitcoin testuje odporność, według kartografa Ali Martinez „Czyste zamknięcie” powyżej 23 530 USD pozwoliłoby na ponowne przetestowanie obszaru podaży 24 400 USD.

Po stronie Ethereum opłaty transakcyjne pozostają „niezwykle niskie”, nawet jeśli cena drugiej co do wielkości kryptowaluty wzrosła od połowy czerwca, powiedział Santiment.

„Niska dystrybucja odegrała dużą rolę w niższych kosztach, a opłaty mają pozostać rozsądne nawet w rozsądnym stopniu” [FOMO] Platforma wywiadu rynkowego powiedziała w tweecie na Twitterze.

W chwili publikacji średnia opłata za transakcję Ethereum wynosi 0,0014 USD lub 2,28 USD, zgodnie z danymi z BitInfoCharts.

Przeczytaj następujące: Założyciel Dogecoin i Vitalik Buterin różnią się od dzwonienia do oszustów kryptograficznych

READ  Cięcia Centene zachwyciły inwestorów, ale mogą być „katastrofalne” dla rynku biurowego w St. Louis | praca lokalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *