Android Auto otrzymuje nowego Asystenta Google z wersją 10.0

Android Auto wprowadza nową aktualizację swojej wersji Asystenta Google, która jest bardziej zgodna z obecnym wyglądem smartfonów i pojawia się w momencie, gdy Android Auto v10.0 trafia do użytkowników.

W ciągu ostatniego tygodnia Google po cichu wypuścił Android Auto v10.0. Wydaje się, że nowa wersja aplikacji nie przynosi żadnych większych aktualizacji. „Coolwalk” się nie zmienił, a Google tak naprawdę nie wprowadziło żadnych nowych funkcji. Ostatnim godnym uwagi ulepszeniem była obsługa nowych funkcji skoncentrowanych na pojazdach elektrycznych, ale te również nie wydają się być obecnie powszechnie dostępne.

Nowością jest jednak nowa aktualizacja interfejsu użytkownika Asystenta Google w Androidzie Auto.

Czas tego przeprojektowania może, ale nie musi, być związany z wersją 10.0, ale niezależnie od źródła aktualizacji Asystent przyjmuje wygląd „blasku”, który jest obecnie widoczny na smartfonach. Ten projekt został po raz pierwszy wprowadzony w erze Pixela 4, kiedy Google wprowadził „nowego” Asystenta, który był szybszy i dokładniejszy. Chociaż ta wersja Asystenta jest nadal dostępna wyłącznie dla Pixels, ogólny motyw rozprzestrzenił się na resztę świata Androida.

Teraz jest wyświetlany w Android Auto najpóźniej od godz długi Przeprojektowana czcionka Asystenta Google.

Poprzednio Asystent Google w samochodach pojawiał się na czarnym pasku z wyłączonym logo Asystenta Google po lewej stronie i tekstem pojawiającym się podczas mówienia. Ten nowy wygląd zachowuje czarny pasek, ale logo zniknęło i zostało zastąpione przez „blask”.

Wcześniej Asystent przeszedł przez wiele różnych wyglądów, w tym u góry ekranu, a nawet na pasku zadań.

Nie jesteśmy pewni, jak powszechny będzie ten nowy wygląd, ale widzimy, że jest powiązany z Android Auto v10.0.

asystent google android auto

Więcej o Androidzie Auto:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *