Angielska wymowa Moon Night jest w nim najbardziej niesamowita

Podczas oglądania pierwszego zwiastuna To jest cud Księżycowa noc Seria, Niektóre rzeczy wkrótce się wyjaśnią Oscar to Izaak’s Caption Man. Po pierwsze: jego komiksy, ta noc księżycowa Walcz z wieloma osobowościami. Po drugie: jedna z tych osobowości, pomimo jednego z najzabawniejszych brytyjskich akcentów nakręconych ostatnio przed kamerą, musi być wiarygodnie Brytyjczykiem.

W komiksach Marvela Moon Knight – stworzony przez Duck Monch i Dan Berlin – to pseudonim i jedna z alternatywnych osobowości żyjących razem w Mark Spectre, byłym najemniku piechoty morskiej, który został wskrzeszony po tym, jak został zabity przez Egipcjanina. Bóstwo księżyca znane jako koncha. Chociaż wiele szczegółów na temat zdrowia psychicznego Marka i czynników, które zmieniły je na przestrzeni lat jego życia jako bohatera w kostiumie, wiele Księżycowa noc Historie, w tym nowy program, obracają się wokół problemów, które pojawiają się, gdy inne zmiany Marka zaczynają się pojawiać i zdominować ich wspólną egzystencję.

Po wzmiance o problemach ze snem postaci Izaaka, The Księżycowa noc Zwiastun pokazuje, jak może pracować nad jednym z kultowych, czerwonych londyńskich autobusów piętrowych i jak bardzo lubi, gdy jego koledzy z British Museum nazywają go „Steven”. To wszystko Prawie Nawet jeśli przyczepa jedzie płynnie, nadal działa Księżycowa nocBardzo nadprzyrodzone elementy, ale Marvela nigdy nie można połączyć ze względu na to, jak magiczne i absurdalne jest to. Dziwny Wybór wymowy Izaaka jest tutaj.

Co to za dziwna rzecz Księżycowa noc Zwiastun sugeruje, że Steven i Mark to ta sama osoba, co sugeruje, że „Steven” był w stanie w jakiś sposób zbudować życie w Wielkiej Brytanii, prawdziwi Brytyjczycy wierzą, że był jednym z nich, ale tak jakby zszedł z platformy. Pigmalion Renesans. Nieprawidłowa angielska wymowa Stevena jest subtelną oznaką złamanej natury Marka Spectera, ale historia Marvela robi to z niepewnymi akcentami, więc tego rodzaju szczegóły można interpretować jako bezpośrednie nieporozumienie.

READ  Jim Irsay: Cieszę się, że Jeff Saturday nie ma doświadczenia w trenowaniu NFL

Wanda Maximoff jako pierwsza weszła do Avengers Wiek Ultrona Z jej sokowińskim akcentem, niewyraźne wschodnioeuropejskie światło w jej głosie przygasło tak bardzo, że w ten sam sposób powoli zrobiła się czerwona. Chociaż te wybory mogą początkowo wydawać się nieco niewyjaśnione i spontaniczne, Vandawizja Odzyskali je nieco jako ważniejsze emocjonalnie, niż się wydawało Księżycowa noc Może zrobić coś takiego jak Steven / Mark. Cokolwiek to może być, jest Księżycowa noc Musi dołączyć Dr Dziwne Plany MCU powinny trzymać się prawdziwych głosów ich przywódców w panteonie.

Księżycowa noc Disney Plus trafił 30 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *