Sąd Najwyższy, wydalenie Credit Suisse ujawnia zamieszanie w porządku rządowym: Podsumowanie poranka

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany w porannym podsumowaniu. Wyślij poranne podsumowanie bezpośrednio na swoją skrzynkę od poniedziałku do piątku o 18:30. Rejestracja

wtorek, 18 stycznia 2021

Chaos wywołany przez rząd jest na porządku dziennym

koniec tygodnia, Credit Suisse przymusowo eksmitował swojego prezesa, Antonio Horta-Osorio, po niespełna roku w pracy.

W przeciwieństwie do zwykłego wstydu związanego z odrzuceniem wysokiego urzędnika (tj. oszustwa, nadużycia władzy lub wykorzystywania seksualnego), najnowsze Improcleo jest stworzone dla ery Kovit-19. Jest to również wskazówka, jak pełne i dzielące zasady COVID-19 stały się dla pracowników i liderów korporacji.

W śledztwie Credit Suisse Portugalczyk skorzystał z prywatnego samolotu zakontraktowanego przez bank w celu połączenia podróży osobistych i służbowych, co nękało niektórych członków załogi. Według raportu w Wall Street Journal. W odniesieniu do zarzutów o nadużycia korporacyjne, ten kąt wydaje się być najczęstszy.

Ale w tym miejscu historia staje się zagmatwana: dochodzenie wykazało, że COVID-19 naruszył zasady izolacji w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, odkąd rozpoczął karierę w Horda-Osorio Bank, w tym czasie zadawał pytania dotyczące jego osądu i wiarygodności podczas zmagań radzić sobie z wieloma skandalami operacyjnymi.

Eksmisja podkreśla fakt, że dwa lata po wybuchu epidemii firmy i obywatele nadal walczą o dotrzymanie kroku protokołowi epidemicznemu, który ma zapobiegać epidemiom.

Niedawna tragedia Credit Suisse jest znaczącym przykładem tego, jak coraz bardziej zagmatwana polityka epidemiologiczna wikła teraz pozew sądowy. I grzbiety fal Omigon, federalne wytyczne i nakazy szczepień Nieco zablokowany przez wyrok Sądu Najwyższego z zeszłego tygodnia Nie dawaj nadziei na jasność.

Co więcej, coraz częściej ujawnia się, że konwencjonalna tradycja Govt-19 ma być sprzeczna, arbitralna lub zaprojektowana do celów politycznych lub komercyjnych (weźmy CDC). Kontrowersyjne wskazówki dotyczące izolacji I statki wycieczkowe, te ostatnie Yahoo Finance zostało niedawno zamknięte przez Danny’ego Romero)

READ  Były NFL QB Andrew Luck przerywa milczenie i w końcu ujawnia, dlaczego nagle zakończył karierę piłkarską: raport

Istnieją wymagania dotyczące czasu trwania epidemii Najlepsza gra i najgorszy czas okazały się nieskuteczne – i ma efekt uboczny Zaostrza napięte warunki pracy. Firmy oczekujące na wytyczne Sądu Najwyższego są teraz zmuszone do zebrania wiru chaosu, który nadszedł, aby zdefiniować protokół Covit-19.

„Jedna trzecia firm czeka [federal government] Wytyczne przed podjęciem zdecydowanych decyzji politycznych dotyczących szczepionek ”- powiedział Andrew Challenger, Gray & Christmas, starszy wiceprezes Challenger, globalnej organizacji zajmującej się zasięgiem i szkoleniami dla biznesu i zarządzania.

„Teraz, gdy duże firmy nie muszą szczepić ani testować swoich pracowników, pracodawcy muszą walczyć z tym, jak narzucać własne zasady, z eksplozjami, które prowadzą do nieistnienia i zwalniania pracowników z obawy przed COVID” – dodał.

Dane Challenger Grey szeroko odzwierciedlają podziały narodowe i zamieszanie związane z tym, jak sterować krajobrazem cętkowanym wirusami.

Szacuje się, że 34% pracodawców czeka na federalne wytyczne dotyczące szczepionek, podczas gdy 25% wymaga szczepień lub rutynowych testów – takich jak JPMorgan Chase (JPM), Gdzie jest CEO Jamie Dimon Podejmowane są surowe działania wobec pracowników, którzy nie są zaszczepieni Groził, że je zwolni. Jednak 40% firm nie wydaje zamówień, stwierdził Challenger Gray.

W zeszłym tygodniu amerykański sekretarz pracy Yahoo Finance powiedział w wywiadzie z Marty Walsh Większość firm „przyspieszyła… ale z czym lub bez” [emergency temporary standard] Mówi, że bardziej odpowiedzialna byłaby współpraca z pracodawcami, aby zapewnić, że miejsca pracy są bezpieczne dla ich pracowników.

Na razie Niedawno zauważył New York Times, Szara strefa jest wykorzystywana przez duże firmy, takie jak Walmart (WMT) i Amazon (AMZN), która nie spełnia jeszcze wymagań dotyczących powiadamiania pracowników. W sektorze detalicznym dotkniętym brakiem personelu i słabym ruchem pieszym, Macy’s (m) Powiedział The Times, że firma „oceniała” swoją politykę szczepień w świetle orzeczenia Sądu Najwyższego.

READ  Nagrody Grammy nominują Aliens: Fireteam Elite, Marvel's Guardians of the Galaxy za najlepszą ścieżkę dźwiękową

„Pracodawcy słusznie martwią się odpływem talentów, gdy pracownicy odchodzą na inne możliwości lub stanowiska, które nie odpowiadają ich potrzebom” — powiedział Challenger. To jest zaleta sprzedaży ”.

Za pomocą Javier E. David, U autora Finanse yahoo. Podążać za nim EfTeflongeek

Co zobaczyć dzisiaj

Gospodarka

 • 8:30 czasu wschodniego: Produkcja Imperium, styczeń (przewidywany 25, przed 31.9)

 • 10:00 czasu wschodniego: Kodeks rynku krajowego NAHB, styczeń (przewidywany 84, przed 84)

 • 16:00 czasu wschodniego: Długoterminowe przepływy TIC netto, listopad (7,1 miliarda dolarów temu)

 • 16:00 czasu wschodniego: Całkowite przepływy netto TIC, listopad (143 miliardy dolarów temu)

Przychód

Rynek frontowy

 • 5:45 ET: Fundusz powierniczy (TFC) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 1,21 USD na akcję w wysokości 5,583 mld USD przychodów.

 • 6:30 czasu wschodniego: Mellon Bank w Nowym Jorku (P.K.) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 1,01 USD na akcję przy 3,979 mld USD przychodów.

 • 6:45 czasu wschodniego: PNC Bank (PNC) Oczekuje się, że wyniesie 3,50 USD na akcję skorygowany zwrot z 5,151 mld USD przychodów.

 • 7:30 ET: Skarpetki Goldman (G.S.) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 11,65 USD na akcję przy przychodach w wysokości 12,010 mld USD.

Po targu

 • Ruch drogowy JP Hunt (JBHT) Oczekuje się, że przychody wyniosą 2,02 mld USD na udział w przychodach w wysokości 3,289 mld USD.

 • 16:00 czasu wschodniego: Brokerzy interaktywni (IPKR) Oczekuje się, że zaraportuje 83 centy skorygowanego zysku na akcję w wysokości 669,8 mln USD przychodów

Polityka

 • Prezydent Biden Jest w Waszyngtonie i będzie otrzymywał swoją cotygodniową prezentację ekonomiczną za zamkniętymi drzwiami o 11:15 czasu wschodniego.

 • ten Senat Zbiera się o godzinie 12:00 czasu wschodniego, aby rozpocząć wielodniowy proces przeglądu ustawy o prawach głosu. Wysiłek ten byłby znacznie mniejszy niż 60 głosów potrzebnych do poczynienia postępów.

READ  Policja na kampusach Columbia i UCLA, protesty zakłócające funkcjonowanie uczelni w całym kraju: aktualizacje na żywo

nagłówki

Rynki europejskie gwałtownie spadły, gdy wzrost płac w Wielkiej Brytanii został zniszczony przez inflację [Yahoo Finance UK]

Główne amerykańskie linie lotnicze ostrzegają, że 5G może wylądować niektóre samoloty i spowodować spustoszenie [Reuters]

Activision blizzard usuwa więcej osób w śledztwie dotyczącym molestowania seksualnego [Reuters]

Tesla kontraktuje na zakup kluczowych komponentów baterii poza Chinami [AP]

Najważniejsze informacje finansowe Yahoo

Należy pamiętać, że Omicron zakłóca amerykańskie biznesy

Istnieje „bezpośredni związek” z inflacją i niedoborem chipów w USA: Sekretarz Handlu

Airdack firmy Apple są wykorzystywane do ścigania ludzi, oto jak temu zapobiec

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe z Yahoo Finance

Obserwuj Yahoo Finance Świergot, Instagram, Światło internetowe, Facebook, Flipboard, I LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *