Sąd Najwyższy, wydalenie Credit Suisse ujawnia zamieszanie w porządku rządowym: Podsumowanie poranka

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany w porannym podsumowaniu. Wyślij poranne podsumowanie bezpośrednio na swoją skrzynkę od poniedziałku do piątku o 18:30. Rejestracja

wtorek, 18 stycznia 2021

Chaos wywołany przez rząd jest na porządku dziennym

koniec tygodnia, Credit Suisse przymusowo eksmitował swojego prezesa, Antonio Horta-Osorio, po niespełna roku w pracy.

W przeciwieństwie do zwykłego wstydu związanego z odrzuceniem wysokiego urzędnika (tj. oszustwa, nadużycia władzy lub wykorzystywania seksualnego), najnowsze Improcleo jest stworzone dla ery Kovit-19. Jest to również wskazówka, jak pełne i dzielące zasady COVID-19 stały się dla pracowników i liderów korporacji.

W śledztwie Credit Suisse Portugalczyk skorzystał z prywatnego samolotu zakontraktowanego przez bank w celu połączenia podróży osobistych i służbowych, co nękało niektórych członków załogi. Według raportu w Wall Street Journal. W odniesieniu do zarzutów o nadużycia korporacyjne, ten kąt wydaje się być najczęstszy.

Ale w tym miejscu historia staje się zagmatwana: dochodzenie wykazało, że COVID-19 naruszył zasady izolacji w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, odkąd rozpoczął karierę w Horda-Osorio Bank, w tym czasie zadawał pytania dotyczące jego osądu i wiarygodności podczas zmagań radzić sobie z wieloma skandalami operacyjnymi.

Eksmisja podkreśla fakt, że dwa lata po wybuchu epidemii firmy i obywatele nadal walczą o dotrzymanie kroku protokołowi epidemicznemu, który ma zapobiegać epidemiom.

Niedawna tragedia Credit Suisse jest znaczącym przykładem tego, jak coraz bardziej zagmatwana polityka epidemiologiczna wikła teraz pozew sądowy. I grzbiety fal Omigon, federalne wytyczne i nakazy szczepień Nieco zablokowany przez wyrok Sądu Najwyższego z zeszłego tygodnia Nie dawaj nadziei na jasność.

Co więcej, coraz częściej ujawnia się, że konwencjonalna tradycja Govt-19 ma być sprzeczna, arbitralna lub zaprojektowana do celów politycznych lub komercyjnych (weźmy CDC). Kontrowersyjne wskazówki dotyczące izolacji I statki wycieczkowe, te ostatnie Yahoo Finance zostało niedawno zamknięte przez Danny’ego Romero)

READ  Liczenie głosów na żywo: Śledzenie głosów mówców Izby Reprezentantów

Istnieją wymagania dotyczące czasu trwania epidemii Najlepsza gra i najgorszy czas okazały się nieskuteczne – i ma efekt uboczny Zaostrza napięte warunki pracy. Firmy oczekujące na wytyczne Sądu Najwyższego są teraz zmuszone do zebrania wiru chaosu, który nadszedł, aby zdefiniować protokół Covit-19.

„Jedna trzecia firm czeka [federal government] Wytyczne przed podjęciem zdecydowanych decyzji politycznych dotyczących szczepionek ”- powiedział Andrew Challenger, Gray & Christmas, starszy wiceprezes Challenger, globalnej organizacji zajmującej się zasięgiem i szkoleniami dla biznesu i zarządzania.

„Teraz, gdy duże firmy nie muszą szczepić ani testować swoich pracowników, pracodawcy muszą walczyć z tym, jak narzucać własne zasady, z eksplozjami, które prowadzą do nieistnienia i zwalniania pracowników z obawy przed COVID” – dodał.

Dane Challenger Grey szeroko odzwierciedlają podziały narodowe i zamieszanie związane z tym, jak sterować krajobrazem cętkowanym wirusami.

Szacuje się, że 34% pracodawców czeka na federalne wytyczne dotyczące szczepionek, podczas gdy 25% wymaga szczepień lub rutynowych testów – takich jak JPMorgan Chase (JPM), Gdzie jest CEO Jamie Dimon Podejmowane są surowe działania wobec pracowników, którzy nie są zaszczepieni Groził, że je zwolni. Jednak 40% firm nie wydaje zamówień, stwierdził Challenger Gray.

W zeszłym tygodniu amerykański sekretarz pracy Yahoo Finance powiedział w wywiadzie z Marty Walsh Większość firm „przyspieszyła… ale z czym lub bez” [emergency temporary standard] Mówi, że bardziej odpowiedzialna byłaby współpraca z pracodawcami, aby zapewnić, że miejsca pracy są bezpieczne dla ich pracowników.

Na razie Niedawno zauważył New York Times, Szara strefa jest wykorzystywana przez duże firmy, takie jak Walmart (WMT) i Amazon (AMZN), która nie spełnia jeszcze wymagań dotyczących powiadamiania pracowników. W sektorze detalicznym dotkniętym brakiem personelu i słabym ruchem pieszym, Macy’s (m) Powiedział The Times, że firma „oceniała” swoją politykę szczepień w świetle orzeczenia Sądu Najwyższego.

READ  Po 60 roku życia 10 000 kroków może nie być ważnym celem fitness

„Pracodawcy słusznie martwią się odpływem talentów, gdy pracownicy odchodzą na inne możliwości lub stanowiska, które nie odpowiadają ich potrzebom” — powiedział Challenger. To jest zaleta sprzedaży ”.

Za pomocą Javier E. David, U autora Finanse yahoo. Podążać za nim EfTeflongeek

Co zobaczyć dzisiaj

Gospodarka

 • 8:30 czasu wschodniego: Produkcja Imperium, styczeń (przewidywany 25, przed 31.9)

 • 10:00 czasu wschodniego: Kodeks rynku krajowego NAHB, styczeń (przewidywany 84, przed 84)

 • 16:00 czasu wschodniego: Długoterminowe przepływy TIC netto, listopad (7,1 miliarda dolarów temu)

 • 16:00 czasu wschodniego: Całkowite przepływy netto TIC, listopad (143 miliardy dolarów temu)

Przychód

Rynek frontowy

 • 5:45 ET: Fundusz powierniczy (TFC) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 1,21 USD na akcję w wysokości 5,583 mld USD przychodów.

 • 6:30 czasu wschodniego: Mellon Bank w Nowym Jorku (P.K.) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 1,01 USD na akcję przy 3,979 mld USD przychodów.

 • 6:45 czasu wschodniego: PNC Bank (PNC) Oczekuje się, że wyniesie 3,50 USD na akcję skorygowany zwrot z 5,151 mld USD przychodów.

 • 7:30 ET: Skarpetki Goldman (G.S.) Oczekuje się, że zaraportuje skorygowany zwrot w wysokości 11,65 USD na akcję przy przychodach w wysokości 12,010 mld USD.

Po targu

 • Ruch drogowy JP Hunt (JBHT) Oczekuje się, że przychody wyniosą 2,02 mld USD na udział w przychodach w wysokości 3,289 mld USD.

 • 16:00 czasu wschodniego: Brokerzy interaktywni (IPKR) Oczekuje się, że zaraportuje 83 centy skorygowanego zysku na akcję w wysokości 669,8 mln USD przychodów

Polityka

 • Prezydent Biden Jest w Waszyngtonie i będzie otrzymywał swoją cotygodniową prezentację ekonomiczną za zamkniętymi drzwiami o 11:15 czasu wschodniego.

 • ten Senat Zbiera się o godzinie 12:00 czasu wschodniego, aby rozpocząć wielodniowy proces przeglądu ustawy o prawach głosu. Wysiłek ten byłby znacznie mniejszy niż 60 głosów potrzebnych do poczynienia postępów.

READ  Dana White wątpi w historię odwołania Jake'a Paula, rozrywa reputację „księgowego” Paula

nagłówki

Rynki europejskie gwałtownie spadły, gdy wzrost płac w Wielkiej Brytanii został zniszczony przez inflację [Yahoo Finance UK]

Główne amerykańskie linie lotnicze ostrzegają, że 5G może wylądować niektóre samoloty i spowodować spustoszenie [Reuters]

Activision blizzard usuwa więcej osób w śledztwie dotyczącym molestowania seksualnego [Reuters]

Tesla kontraktuje na zakup kluczowych komponentów baterii poza Chinami [AP]

Najważniejsze informacje finansowe Yahoo

Należy pamiętać, że Omicron zakłóca amerykańskie biznesy

Istnieje „bezpośredni związek” z inflacją i niedoborem chipów w USA: Sekretarz Handlu

Airdack firmy Apple są wykorzystywane do ścigania ludzi, oto jak temu zapobiec

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe z Yahoo Finance

Obserwuj Yahoo Finance Świergot, Instagram, Światło internetowe, Facebook, Flipboard, I LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *