Kristaps Porzingis z Celtics ma wątpliwości, czy wróci na boisko z powodu kontuzji łydki

MIAMI – Środkowy Boston Celtics Kristaps Porzingis zszedł z boiska do szatni w poniedziałkowy wieczór i uważa, że ​​jego powrót na boisko jest wątpliwy po kontuzji prawej łydki podczas czwartego meczu Bostonu z Heat.

We wtorek Porzingis przejdzie badania obrazowe, ale wstępne informacje wskazują, że nie doznał kontuzji ścięgna Achillesa – poinformował Adrian Wojnarowski z ESPN.

Porzingis odmienił sytuację po złapaniu podania Jaylena Browna pod koniec drugiej tercji. Po otrzymaniu piłki zaczął jechać w lewo, ale szybko podał piłkę Brownowi i skrzywił się, po czym kulejąc w połowie gry. Wydawało się, że nikt go nie dotknął podczas meczu, w którym był ranny.

Przez chwilę zakrył twarz koszulką, wyraźnie sfrustrowany, gdy szedł do szatni z asystentem.

Celtics szybko przekazali aktualizację, w której poinformowali, że Porzingis cierpi na nadwyrężenie prawej łydki i wątpliwe jest, czy wróci do gry. Porzingis nie dołączył do drugiej drużyny na rozpoczęcie trzeciej kwarty.

Doświadczony weteran Al Horford zajął miejsce w wyjściowym składzie na rozpoczęcie drugiej połowy.

Wysoki na 2 metry mężczyzna, który dołączył do Celtics w zeszłym sezonie poprzez wymianę, niemal idealnie wpasował się w zespół w pierwszym roku swojej kariery, notując średnio 20 punktów i 7 zbiórek na mecz, co zapewniło Bostonowi jeszcze bardziej zabójczy atak z pięcioma autami .

Celtics prowadzą w serii do trzech zwycięstw z Miami 2:1.

READ  Zdjęcie z playoffów NFL 2023: Seahawks i Dolphins wkradają się, Packers wychodzą po dzikiej porażce w 18. tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *