Anioły z Los Angeles celowo włóczą się po Cory Seager z Texas Rangers z załadowanymi bazami

Menedżer Los Angeles Angels, Joe Maddon, wezwał do przemyślanego wyjścia z naładowanymi zasadami w czwartej inauguracji piątkowego meczu przeciwko Texas Rangers – decyzja szybko odniosła skutek.

Z jednym z aniołów i spóźnionym 3-2 Madon odwiedziła Zbawiciela Austin Warren Zanim zdecydujesz się na krótką przerwę dla Rangers Cory Seeger Bezpłatna baza pozwala Charlie Colperson Strzelił gola z trzeciego miejsca, aby dwukrotnie dać Texasowi prowadzenie.

W ciągu następnych dwóch uderzeń nastąpiła mucha i szok, co spowodowało dwa dodatkowe przejazdy, dzięki którym Los Angeles znalazło się na czterosuwowym dołku przed usterką w przerwie.

Według badań przeprowadzonych przez ESPN Stats & Information, decyzja Maddona to dopiero trzeci raz w ciągu ostatnich 70 lat, kiedy gracz celowo zastosował się do zasad ładowania. Co ciekawe, był menedżerem, kiedy to się ostatnio zdarzyło — w 2008 roku, kiedy Grant Belfort, lojalista Tampa Bay Rays, wziął piknik z Joshem Hamiltonem. Arizona Diamondbacks również celowo chodzili po Barry Bonds z załadowanymi podstawami w 1998 roku.

Poprzednie dwa celowe spacery z obciążeniem podstawowym miały również miejsce z dwoma pesymistami w dziewiątym rundzie. Diamentogrzbieci prowadzili dwoma biegami, gdy szli Bondy, a Rays prowadzili cztery, gdy szedł Hamilton.

READ  Padres, zakończenie przedłużenia Mane Machado

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *