Anne Heshey „Nie przewiduje się przetrwania” po urazie mózgu w wyniku wypadku samochodowego Nowości

ann do choleryJej zespół udostępnił w czwartek nową aktualizację dotyczącą jej zdrowia, zauważając, że doznała poważnego uszkodzenia mózgu z powodu braku tlenu i „nie oczekuje się, że przeżyje”. Wypadek samochodowy w zeszłym tygodniu.

Zgodnie z oświadczeniem wysłanym z propagandy Heche do Hollywoodzki reporterGwiazda pozostaje w śpiączce iw stanie krytycznym, ponieważ jest trzymana na maszynach podtrzymujących życie, aby ustalić, czy jej narządy kwalifikują się do dawstwa.

Straż Pożarna w Los Angeles potwierdziła w publicznym raporcie, że jej samochód uderzył w dwupiętrowy dom w dzielnicy Mar Vista w Los Angeles w piątek, powodując pożar. Policja w Los Angeles potwierdzona wcześniej THR Heche został zbadany za wykroczenie polegające na prowadzeniu pojazdu pod wpływem uderzenia i ucieczki w wyniku wypadku.

jej zespół Udostępnij aktualizację W poniedziałek powiedziała mediom, że jest w śpiączce iw stanie krytycznym. „Miała poważne uszkodzenie płuc, które wymagało wentylacji mechanicznej i oparzenie, które wymagało interwencji chirurgicznej” – czytano wówczas częściowo w oświadczeniu.

Heche jest znane z filmów takich jak Wiem co zrobiłeś poprzedniego lata A Sześć dni i siedem nocywraz z napisami telewizyjnymi, w tym mężczyźni na drzewach A przywiązanie.

Ostatnie stwierdzenie znajduje się poniżej.

W imieniu rodziny i przyjaciół Ann Heck:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za życzenia i modlitwy o powrót do zdrowia Anne oraz podziękować oddanemu personelowi i wspaniałym pielęgniarkom, które opiekowały się nią w Grossman Burn Center w szpitalu West Hills.

Niestety, w wyniku wypadku Anne Heche doznała poważnego uszkodzenia mózgu z powodu braku tlenu i nadal znajduje się w śpiączce, w stanie krytycznym. Nie oczekuje się, że przeżyje.

Zawsze była jej wyborem, aby oddać swoje narządy i trzyma się ją na maszynach podtrzymujących życie, aby ustalić, czy są one zdolne do życia.

Anne miała wielkie serce i dotykała wszystkich, których spotkała swoją życzliwą duszą. Bardziej niż swój wyjątkowy talent postrzegała szerzenie dobroci i radości jako dzieło swojego życia – zwłaszcza poruszanie igłą akceptacji dla tego, kogo kocha. Zostanie zapamiętana ze względu na jej odważną uczciwość i będzie bardzo tęskniła za jej światłem.

READ  Joe Kooy broni żartu Taylor Swift ze Złotych Globów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *