Kontrakty na akcje nieznacznie wzrosły przed piątkową sesją

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w piątek po tym, jak indeksy Dow Jones Industrial Average i Standard & Poor’s 500 zamknęły się niemal stabilnie po krótkotrwałym zwyżce z Kolejny pozytywny raport o inflacji.

Kontrakty terminowe powiązane z indeksem Dow Jones wzrosły o 45 punktów, czyli 0,14%, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 wzrosły odpowiednio o 0,17% i 0,25%.

Rivijska strzała Huśtawki w handlu nocnym po tym, jak producent samochodów elektrycznych pokonuje wyższe i niższe szacunki zarobków Ale skrócił swoje wytyczne na cały rok. Akcje Poshmark, Olo i Illumina Po zaksięgowaniu zarobków cena spadła Wyniki.

Przesyłki pocztowe w czwartek Po oszałamiającej normalnej sesji handlowej doszło do głównych średnich Płaskie lub nieco niższe zamknięcie po wzrostach na początku dnia po lepszym od oczekiwań raporcie PPI za lipiec.

Indeks Nasdaq Composite spadł o 0,58%, zamykając się na poziomie 12779,91, podczas gdy Dow Jones dodał 27,16 punktu, czyli 0,08%, zamykając się na poziomie 33 336,67, a Standard & Poor’s zamknął się o 0,07% niżej na poziomie 4 207,27.

Sześć z 11 sektorów S&P 500 zakończyło sesję niżej, na czele z sektorem ochrony zdrowia, który spadł o 0,71%. Energia zamknęła się o ponad 3% w wyniku wyższych cen ropy naftowej i gazu ziemnego, co pomogło ujawnić szczytową inflację. Akcje Disneya również wzrosły później o około 5% Zgłoś silną liczbę subskrybentów i najwyższe oceny w ostatnim kwartale.

„Sądzę, że nastąpiła dziś realizacja zysków”, powiedział Jeff Kjellberg, dyrektor ds. inwestycji w Sanctuary Wealth. „…tak naprawdę nie mieliśmy cofnięcia lub nie wymazaliśmy żadnego ze wzrostów CPI [Wednesday]ale po tym zaskakującym ciosie odkryto trochę wolumenu i ceny” z lepszych niż oczekiwano danych CPI i PPI.

Jeśli chodzi o gospodarkę, w piątek poznamy dane o cenach importu i zaufanie konsumentów.

READ  Elon Musk ujawnia, kto według niego faktycznie kieruje Partią Demokratyczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *