Annie Wershing nie żyje: Tess w „The Last of Us”, 24 lata „Aktor miał 45 lat

Annie WershingJest aktorką znaną przede wszystkim z ról m.in24i Bosch oraz za ustalenie roli Tess w grze wideo z 2013 roku.Ostatni z nas„po dwuletniej walce z rakiem. Miała 45 lat.

Śmierć Werschinga została potwierdzona kampanią GoFundMe, która została udostępniona w celu pozyskania wsparcia finansowego dla rodziny aktora. kampania była Wzajemne Alexi Hawley, przeglądający programdebiutant debiutantJulie Blake, prowadząca „Pamiętników wampirów”, a także dyrektor kreatywna „The Last of Us”, Neil Druckmann.

Belek ćwierkanie„Jestem fanem od ’24’ i miałem szczęście, że udało mi się namówić Annie do zagrania mamy w dwóch najgorętszych wampirach w mieście… RIP Annie, jesteś niesamowitą duszą”.

„Właśnie straciliśmy pięknego artystę i człowieka. Moje serce jest złamane” – napisał Druckmann.

Urodzony w St. Louis w stanie Missouri, Wersching po raz pierwszy pojawił się na ekranie w wieku 24 lat, występując w 2002 roku w odcinku Star Trek: Enterprise. Wersching pojawił się w różnych serialach — w tym „Frasier”, „Supernatural” i „Czarodziejki” – zanim dostał powtarzające się role Amelii Joffe w „General Hospital” i Renee Walker w „24 godziny”. Wersching później dołączył do „Timeless”, „The Vampire Diaries” i „Extant” jako powtarzające się postacie. Wersching pojawia się także w „Runaways” i „The Rookie”.

Po zdiagnozowaniu raka w 2020 roku Wershing kontynuował pracę przez następne dwa lata.

Wersching’s GoFundMe zauważa, jak bardzo aktorka kocha swoją rodzinę. Annie żyła dla swojej rodziny. Kochała swoją pracę i ceniła swoich przyjaciół, ale Steve i chłopcy byli dla niej absolutnie wszystkim. Więc Steve mógł mieć czas na żałobę bez stresu związanego z koniecznością pracy. Może więc być tatą dla Freddy’ego (12 l.), Ozziego (9 l.) i Archiego (4 l.), gdy będą musieli zmierzyć się z przyszłością bez mamy, bez uroczej Annie”.

READ  Wordle 281 27 marca Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą znaleźć odpowiedź | Gry | rozrywka

Wersching pozostawiła męża Stephena i trzech synów, Eddiego, Ozziego i Archiego, w wieku 12, 9 i 4 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *