Czy fani Taylor Swift mogą zostać pozostawieni w ciemności? Metro Transit może nie dodawać pociągów po wyprzedaniu ofert Minneapolis

Express wyjeżdżający na koncerty w następny weekend na US Bank Stadium może zostać zmuszony do szukania drogi powrotnej do domu po tym, jak Metro Transit powiedziało, że nie może zobowiązać się do dodatkowych połączeń kolejowych późną nocą.

Według Departamentu Stanu ostatni pociąg ma odjechać ze stacji US Bank Stadium o 23:31 w piątek i sobotę. Harmonogram przejazdu koleją miejską. Mniej więcej w tym samym czasie Taylor Swift miała zakończyć swój 3,5-godzinny koncert. Oczekuje się, że w przedstawieniach, które odbywały się każdej nocy, weźmie udział około 60 000 osób.

Pomysł pozostawienia dziesiątek tysięcy melomanów – w tym wielu młodych dorosłych – na spacery lub szukanie przejażdżek z centrum Minneapolis w nocy wywołał krytykę Metro Transit. w mediach społecznościowych.

Megan Radek zdobyła jeden bilet na sobotni koncert zaledwie w zeszłym tygodniu. Ale emocje związane z możliwością zobaczenia Swifta zostały nieco stłumione przez obawy związane z transferem. Radke z Egan od razu pomyślała o niebieskiej linii, ponieważ jeździła nią do pracy iz pracy.

„Jako kobieta niekoniecznie chcę przejść kilka przecznic, aby wrócić wieczorem do samochodu” – powiedziała Radke.

„Wiem, że ludzie kontaktują się z Metro Transit w mediach społecznościowych. Ale to było frustrujące, ponieważ Metro Transit odpowiada:” Cóż, skończyliśmy o 11:30 „” – powiedziała Radke. Skontaktowała się nawet z burmistrzem Minneapolis, Jacobem Freyem.

Jego rzecznik, Ali Peters, powiedział w oświadczeniu, że burmistrz poprosił Metro Transit o dodanie obsługi po godzinach w oba dni ceremonii. Śródmieście Minneapolis będzie tętnić życiem w ten weekend koncertami i corocznym festiwalem Twin Cities Pride.

„Występ Taylor Swift w ten sam weekend co Pride jest okazją do pokazania setkom tysięcy ludzi, jak niesamowite jest nasze miasto” – powiedział Peters. „Częścią wyjątkowego doświadczenia w Minneapolis są bezpieczne i łatwo dostępne opcje transportu do centrum i poza nim”.

READ  Oryginalny czas pracy Johna Wicka 4 wynosił trzy godziny i 45 minut – składanka

Na początku tego tygodnia Metro Transit, które jest obsługiwane przez Radę Metropolitalną, odpowiedziało na prośby fanów w mediach społecznościowych, mówiąc, że dodatkowa usługa prawdopodobnie nie będzie dostępna po koncercie, powołując się na braki kadrowe. Według danych Metro Transit ma obecnie 85 operatorów pociągów, czyli o 10 mniej niż idealny poziom zatrudnienia pisemne oświadczenie.

„Żałujemy rozczarowania fanów, którzy planowali jeździć lekką koleją na koncerty na US Bank Stadium iz powrotem” – czytamy w oświadczeniu. „Podzielamy to rozczarowanie i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli lepiej świadczyć dodatkowe usługi, gdy spodziewamy się wyjątkowo wysokiego popytu”.

Drew Kerr, starszy dyrektor ds. komunikacji w Metro Transit, powiedział, że Metro Transit oferuje pracownikom dodatkowe wynagrodzenie w nadziei na udostępnienie usług późnym wieczorem. Uczestnicy Eras Tour dowiedzą się bliżej dat koncertów, czy dostępna będzie dodatkowa usługa.

Kerr powiedział, że w normalnych godzinach pracy agencja będzie miała ochronę na stacjach iw pociągach dla bezpieczeństwa. Ambasadorzy Metro Transit pomogą zarządzać tłumami i opłatami, a departament policji agencji będzie również obsadzony na peronie i pociągach.

Kerr powiedział, że fani, którzy chcą pomocy z innymi środkami transportu, mogą skontaktować się z Metro Transit.

Istnieje kilka opcji autobusowych dla osób udających się do Mall of America i centrum St. Paul. Fani mogą przejść kilka przecznic do 8th Street i Park Avenue, aby złapać ekspresowy autobus Metro Transit D Line do centrum handlowego do około 1:13 w nocy. Pawła do około 1 w nocy, choć w weekendy jest mało autobusów.

Sloane Martin, która wybiera się na imprezę w piątek wieczorem, wybiera autobus. Jesteś rozczarowany, że Metro Transit nie korzysta z okazji, aby zmniejszyć zależność od samochodu.

„Duże imprezy to idealny sposób na zapoznanie ludzi z transportem publicznym” – powiedział Sloan.

READ  Gra toczy się pełną parą – The New York Times

Próba korzystania z Ubera lub wspólnych przejazdów podczas dużych wydarzeń może czasami być kłopotliwa, zwłaszcza przy dużym natężeniu ruchu. Dlatego będzie podróżować na ceremonię iz powrotem autobusem.

Wycieczka Swifta po głównych miastach w całym kraju przyciągnęła tłumy, które polegały na środkach transportu, aby dostać się na koncerty iz powrotem. Zapotrzebowanie ze strony kibiców skłoniło do tego przewoźników kolejowych Dodaj usługę między Bostonem a stadionem Tam. Przewoźnicy w Atlancie Dodał także pociągi, aby pomieścić duże, muzyczne tłumy późną nocą.

Zaproponowano US Bank Stadium Szereg opcji transportu Aby wziąć udział w wydarzeniu, od taksówek po spacery i jazdę na rowerze.

Podmiejska MTVA dodaje autobusy Swiftie

Dla uczestników Eras Tour szukających innych opcji podróży, Minnesota Valley Transit Authority oferuje przejażdżkę Swiftie Bus w obie strony za 5 USD na oba koncerty, zgodnie z oświadczenie na swojej stronie internetowej.

Autobusy zabiorą fanów na przystanki tranzytowe Marshall Road, Burnsville, Apple Valley i Eagan i wywiozą na US Bank Stadium. Swiftie Bus odjedzie 30 minut po ostatniej piosence koncertu z US Bank Stadium Gateway Ramp i zawiezie na tych samych przystankach.

Bilety należy kupić co najmniej dwa dni przed datą wyjazdu, aby zagwarantować miejsce w aplikacji RIDEMVTA.

Hannah Sayle i jej przyjaciele decydują się na autobus Swiftie, gdy dowiadują się, że kolej Metro Transit nie wchodzi w grę – mimo że mieszka zaledwie kilka minut od stacji kolei miejskiej. Nawet mając bilet zabezpieczony, Sayle martwi się, czy pełny autobus nie zmusi jej do pójścia na stadion w późniejszym terminie.

„Czuję, że nie rozumieją, jak duże jest to wydarzenie”, powiedział 23-letni Sayle o Metro Transit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *