Antonio Brown wspiera Kanye Westa wśród kontrowersji rapera „White Lives Matter”

Antonio Brown patrzył u jego boku Kanye West jako raper Potentat biznesowy rozpoczął burzę na swoim stroju „White Lives Matter” na początku tygodnia.

Brązowy wolny agent Szeroki odbiornik NFL, który wziął W swojej koszuli i ręczniku w trakcie meczu Tampa Bay Buccaneers przeciwko New York Jets w styczniu i opuścił boisko, opublikował na Instagramie film pokazujący, jak on i West pracują nad współpracą hip-hopową.

„Wszelkie życie ma znaczenie” Brown napisał w podpisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Candice Owens i Kanye West
(Candice Owens na Twitterze)

W opowiadaniach na Instagramie Browna dodał: „Kanywest, zawsze mamy plan. Zmiana nadejdzie. Zaufanie”.

Wybór ubrań przez Westa i nazwanie ruchu Black Lives Matter „oszustwem” odbiły się na Hollywood, powodując, że aktorzy, aktorki i modelki krytykują rapera.

West miał na sobie koszulkę „White Lives Matter” na pokazie mody Yeezy w Paryżu. Konserwatywna komentatorka Candice Owens zamieściła zdjęcie tej dwójki na swoim Instagramie.

Następnie wysłał wiadomość na swoich historiach na Instagramie.

Zanim został usunięty, napisał: „Wszyscy wiedzą, że Black Lives Matter to oszustwo. Teraz to koniec. Witam”.

Gigi Hadid, Khloe Kardashian RIP KANYE WEST, aby zaatakować redaktora działu mody za koszulkę „White Life”

Kanye West nosi ochraniacz na zęby Balenciaga, niedaleko Givenchy, podczas Paris Fashion Week 2 października 2022 r. w Paryżu we Francji.

Kanye West nosi ochraniacz na zęby Balenciaga, niedaleko Givenchy, podczas Paris Fashion Week 2 października 2022 r. w Paryżu we Francji.
(Edward Berthelot / GC Images za pośrednictwem Getty Images)

jest później dwa razy na jego zeznaniu W kolejnym poście na Instagramie.

„To moja ostatnia odpowiedź, kiedy ludzie pytają mnie, dlaczego zrobiłem koszulkę, która mówi, że białe życie ma znaczenie… tak” – napisał w podpisie.

Opublikował także wywiad z profesorem dotknij jestem netitaktóry powiedział, że West nie był „samotny” wśród czarnych Amerykanów w swoich uczuciach do ruchu Black Lives Matter, ale twierdził również, że jego działania mogą spowodować „szkody”, nazywając to „mantrą białej supremacji”.

READ  Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku na 16-22 stycznia 2023 roku

Wraz ze zdjęciem artykułu West napisał: „Czarne akademie są po mojej stronie”.

Antonio Brown, Kanye West i Northwest Super Bowl LVI występują między Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals na stadionie SoFi 13 lutego 2022 roku w Englewood w Kalifornii.

Antonio Brown, Kanye West i Northwest Super Bowl LVI występują między Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals na stadionie SoFi 13 lutego 2022 roku w Englewood w Kalifornii.
(Steve Chambers/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Zachód spotkał się z powszechną krytyką hasła „Biali są ważni”. Liga Przeciw Zniesławieniu nazwała to „hasłem nienawiści”, powołując się na jego użycie przez KKK. Jaden Smith, syn Willa Smitha, podobno opuścił program natychmiast po obejrzeniu tekstu i opublikowaniu serii pozornie powiązanych tweetów, w tym tych, które mówiły: „Czarne życie ma znaczenie”, „Żądamy bardziej zaawansowanej przyszłości” i „Podążaj za swoją moralnością”. zamiast ludzi.” „.

W lutym West mianował Browna prezesem swojej organizacji sportowej Donda.

Caroline Thayer i Bree Stimson z Fox News przyczyniły się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *