Aplikacja Reddit na iOS i Androida otrzymuje największą aktualizację od lat

Powiększenie / Ikona aplikacji Reddit na iOS.

Getty Images | Yuriko Nakao

Aplikacja mobilna Reddit często nie otrzymuje większych aktualizacji, ale w tym tygodniu był wyjątkiem, ponieważ firma dodała nową „kartę odkrywania” i listy do zarządzania subskrypcjami.

w Post na blogu Ogłaszając tę ​​funkcję, Reddit mówi, że jeden na pięciu użytkowników dołączył do co najmniej jednej nowej społeczności po skorzystaniu z karty Odkryj. Jason Costa, dyrektor ds. treści i społeczności Reddit, podał w poście na blogu następujące oświadczenie:

Wkraczamy w nową erę odkryć na Reddicie, skupiając się na zdjęciach i filmach. Ułatwiamy odkrywanie odpowiednich treści i społeczności za pomocą karty Odkryj. To wspaniały nowy sposób na odkrywanie i interakcję z setkami tysięcy społeczności na całym świecie.

Karta Odkryj znajduje się teraz w nawigacji aplikacji najwyższego poziomu, zastępując kartę Społeczności i subskrypcje. Kliknięcie go przeniesie Cię do przewijanej listy zawartości Reddit z różnych subredditów, których możesz jeszcze nie śledzić.

Reddit mówi, że zakładka Discover wypełnia treści na podstawie zarówno subredditów, które już obserwujesz, jak i ilości czasu, jaki na nich spędzasz. Jeśli więc spędzasz dużo czasu na r/OLED, prawdopodobnie na karcie będą wyświetlane treści z innego kina domowego lub subreddits technicznych. Z drugiej strony, jeśli subskrybujesz r/Xbox, ale nie odwiedzasz go często, czasami możesz zobaczyć na przykład zawartość z subreddita Halo, ale nie tak bardzo, jak temat, z którym często się kontaktujesz.

Reddit twierdzi, że nie będzie wykorzystywać danych demograficznych, takich jak wiek, płeć czy lokalizacja, do podejmowania decyzji o tym, jakie treści wyświetlać na karcie Odkrywanie — jest to całkowicie oparte na przeglądaniu Reddit i poprzednim poście.

Możesz także zagłębić się w kategorie, takie jak „Technologia” lub „Sport”. Możesz też przekazywać opinie na temat poszczególnych elementów zawartości za pomocą opcji, takich jak „Pokaż mi więcej tej zawartości”, „Pokaż mi mniej tej zawartości” lub „Ukryj tę zawartość”, co wpłynie na to, co pojawi się na karcie w przyszłości.

READ  ChatGPT pojawia się na Macu w nowej aplikacji OpenAI przed WWDC

Istnieje również szereg innych zmian. Na przykład wiele funkcji można teraz znaleźć na karcie Społeczności i subskrypcje, przesuwając palcem z lewej strony. Stamtąd będziesz mieć dostęp do postów na subreddits, którymi zarządzasz, sortować i dostosowywać swoje społeczności, oceniać listę obserwowanych Redditorów i oczywiście przejść do punktu wejścia r/all.

Wszystko to jest oczywiście dostępne w oficjalnej aplikacji Reddit na iOS i Androida. Istnieje wiele klientów Reddit innych firm, ale Costa powiedział The Verge Że nie ma „w tej chwili planów ujawnienia interfejsu API”. W najbliższej przyszłości karta Odkryj również nie będzie dostępna w internetowej wersji Reddit.

Nowa karta jest teraz udostępniana użytkownikom Androida i iOS na Reddit, chociaż nie wszyscy zobaczą aktualizację w tym samym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *