Apple aktualizuje swoją aplikację Mac Chess po raz pierwszy od 2012 roku

zdjęcie: Jurij A (Walka o akcje)

Podczas gdy Apple podczas corocznej konferencji programistów pochwalił swoje zaangażowanie w nieinwazyjną sztuczną inteligencję, producent iPhone’a zaniedbał ujawnienie ważnej aktualizacji dotyczącej kolejnej ewolucji systemu operacyjnego Mac — macOS Sequoia.

wraz z Podsumowania dotyczące dublowania iPhone’a i AI Safaripierwsi użytkownicy systemu macOS 15 beta twierdzą, że odkryli pierwszą od 2012 roku aktualizację Apple Mac Chess.

tak jak 9 do 5Mac Po raz pierwszy doniesiono, że Apple ostatni raz aktualizował swoją aplikację szachową dwanaście lat temu, kiedy jeszcze nazywał swoje wersje na komputery Mac wielkimi kotami. Z systemem operacyjnym Stary post na AppleInsider. Według AppleInsider aktualizacja aplikacji z 2012 roku wyglądała tak.

Obrazek do artykułu Apple aktualizuje swoją aplikację szachową po raz pierwszy od 2012 roku

Zrzut ekranu: AppleInsider

W następnym roku Apple powiedział tak Skończyły się duże koty Zaczęło nazywać aktualizacje komputerów Mac od „inspirujących” miejsc w Kalifornii. Od tego czasu Apple zachował wbudowaną aplikację szachową, ale do tej pory zaniedbywał jej aktualizację.

Obrazek do artykułu Apple aktualizuje swoją aplikację szachową po raz pierwszy od 2012 roku

Zrzut ekranu: 9 do 5Mac

Najnowsza wersja Chess dla komputerów Mac zawiera jaśniejsze, bardziej realistyczne figury oraz teksturowane, gradientowe tło. Jednak 9to5Mac poinformowało, że odnowiona gra zawiera mniej funkcji. Aktualizacja w szczególności wyrzuca a Dość odważnie wyglądająca opcja motywu trawychociaż technicznie możliwe jest, że Apple wprowadzi inne zmiany w aplikacji, zanim system macOS Sequoia wyjdzie z wersji beta i zostanie udostępniony szerszej wersji.

READ  Wyniki testów porównawczych M2 Ultra Chip ujawniają imponujący wzrost wydajności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *