Apple potwierdza imponującą ofertę specjalną na MacBooka Pro

Jeśli szukasz świetnej oferty na nowego MacBooka Pro, Apple ma w tym tygodniu coś ciekawego. Ale musisz się pospieszyć.

Po raz pierwszy Apple umieściło na liście MacBooka Pro M3 Odnowiona sekcja Z dużym rabatem.

Chociaż te laptopy nie są „nowe w pudełku”, te laptopy były w pełni serwisowane przez firmę Apple, są objęte taką samą gwarancją jak zupełnie nowe urządzenie i kwalifikują się do takiego samego poziomu opieki AppleCare jak nowy laptop. Zapasy są również ograniczone, więc jeśli szukasz konkretnego modelu (np. modelu podstawowego), musisz zwracać uwagę na dostępność.

Oczywiście to wszystko jest w Apple Store, a nowy MacBook Air z procesorem M3 ma zadebiutować pod koniec marca i już w październiku wprowadza na rynek nową generację Apple Silicon z modelami M3 Pro i M3 Max MacBook Pro.

Jeśli zależy Ci wyłącznie na osiągnięciu maksymalnej możliwej mocy i wydajności, prawdopodobnie masz na biurku M3 Pro lub M3 Max. Chociaż MacBook Pro M3 nie osiąga tych poziomów, zapewni znaczny wzrost wydajności w porównaniu z możliwościami MacBooka Air M3.

Twierdzę, że różnica w wydajności między laptopami MacBook Air i MacBook Pro przeznaczonymi dla konsumentów nie jest wystarczająca, aby uzasadnić różnicę w cenie (a praktyczny popyt na MacBooka M3 jest prawdopodobnie niewielki), ale przy obniżce wynoszącej 240 USD oferowane przez sklep Refurb na liście. Ceny wynoszą 1599 USD, istnieje duża szansa, że ​​dzięki temu odnowiony model będzie realną propozycją.

Nie znamy jeszcze ceny MacBooka Air M3, którego premiera planowana jest na marzec. Spodziewam się, że MacBook Air M2 pozostanie w sprzedaży, ale spadnie do 999 dolarów, co umożliwi premierę MacBooka Air M3 w cenie 1199 dolarów lub 1299 dolarów, co stawia cenę tych odnowionych modeli na poziomie 1359 dolarów w kontekście. Nadchodzący MacBook Air może kosztować zaledwie 50 dolarów.

READ  Oczekuje się, że zapasy Sega Genesis Mini 2 będą lokalnie brakować

To, czy korzyści płynące z większej wydajności o około 20 procent i słowo „Pro” wygrawerowane na okładce, są na tyle ważne, że zastanawiasz się nad dziwnie wyposażonym (ale teraz nieco tańszym) M3 MacBookiem Pro, to osobista decyzja… i ma on zaletą jest to, że jest dostępny już teraz.

Przeczytaj teraz najnowsze nagłówki Mac, iPhone i Apple Vision Pro w cotygodniowym podsumowaniu wiadomości magazynu Forbes…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *