Apple produkuje cieńszego MacBooka Pro, Apple Watch i iPhone’a

Ponieważ Apple stara się odchudzić MacBooka Pro, Apple Watch i iPhone’a, nowy ultracienki iPad Pro M4 jest oznaką nowego kierunku projektowania firmy. BloombergaMarka Gurmana.


Kiedy w zeszłym miesiącu wypuszczono na rynek iPada Pro M4, Apple stwierdził, że jest to najcieńszy produkt firmy i porównał go z iPadem Nano z 2012 r., aby podkreślić jego smukłe wymiary.

Pisze w swoim najnowszym wydaniu Biuletyn dotyczący włączania zasilaniaGurman twierdzi, że podobnie jak iPad Pro, Apple koncentruje się teraz na oferowaniu najcieńszych urządzeń w swojej ofercie, nie rezygnując przy tym z czasu pracy baterii ani najważniejszych nowych funkcji.

Gurman pisze, że nowy iPad Pro to „początek nowej kategorii urządzeń Apple” i że misją Apple jest oferowanie „najcieńszych i najlżejszych produktów tego typu w całej branży technologicznej”.

Apple zamierza teraz w ciągu najbliższych kilku lat stworzyć cieńsze wersje iPhone’a, Apple Watch i MacBooka Pro.

Apple koncentruje się obecnie na zbudowaniu znacznie cieńszego iPhone’a, który pojawi się w ofercie iPhone’a 17 w 2025 roku, podają źródła Gurmana, potwierdzając majowy raport. Informacja. Według tego ostatniego raportu Apple planuje wprowadzić na rynek w przyszłym roku zupełnie nowy, smukły model iPhone’a 17, który podobno będzie miał „znacznie przeprojektowany” wygląd, podobny do iPhone’a X.

Gurman ogłosił wcześniej, że Apple planuje całkowicie odświeżyć Apple Watch z okazji dziesiątej rocznicy powstania urządzenia, nazwanego „Apple Watch X”.

Ponieważ oryginalny Apple Watch został wydany w 2014 r. i wprowadzony na rynek w 2015 r., Gurman nie jest pewien, czy Apple Watch X zostanie wydany w 2024 r., czy w 2025 r. Jednak analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział dziś, że nadchodzący w tym roku Apple Watch będzie duży. Ekran i cienka konstrukcja przypominają dużą modyfikację i podpis projektowy sugerowany przez Gurmana.

READ  Aktor Saran mówi, że jego postać nigdy nie kłamie – The Hollywood Reporter

W 2021 roku Apple znacząco przeprojektował MacBooka Pro, czyniąc go grubszym i cięższym. Główną atrakcją przeprojektowania jest ponowne wprowadzenie kilku portów, które zostały usunięte w poprzednich iteracjach na korzyść smukłej obudowy. Modele MacBooka Pro są teraz wyposażone w port HDMI, gniazdo kart SD, port ładowania MagSafe 3, trzy porty Thunderbolt 4 (USB-C) i gniazdo słuchawkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *