Ariana Madix blokuje Raquel Leves: Nie znam jej

telewizja

21 marca 2023 | 19:53


Ariana Madix ocienia Raquel Leves Styl Mariah Carey.

Madix ostro skrytykował Leviss, pijąc kawę w dzielnicy Studio City w Los Angeles we wtorek.

W filmie uzyskanym przez Page Six fotograf zapytał Madix, lat 37, czy Leavis, lat 28, zadzwoniła, by przeprosić za jej szokujący związek z Tomem Sandovalem.

„Nie wiem, o kim mówisz”, powiedziała gwiazda „Vanderpump Rules” swojej partnerce, a teraz byłej dziewczynie, powołując się na kultową odmowę Carey wobec rywalki Jennifer Lopez.

Chatterbug zapytał także Madix – która miała na sobie bluzę Orlando Magic i czarne legginsy podczas dziennej wycieczki z chłopakiem Loganem – czy jest „podekscytowana” nadchodzącym zjazdem w 10. sezonie, który ma być kręcony w czwartek.

„co myślisz?” odpowiedziała.

Kawowa oferta Madix pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak po raz pierwszy wystąpiła publicznie od czasu, gdy rzuciła 40-letniego Sandovala za zdradę z Leviss.

Ariana Madix śledziła Raquel Leves, kiedy we wtorek podeszli do niej paparazzi.
ShotBigJosh/Backgrid
„Nie wiem, o kim mówisz” – powiedziała gwiazda „Pump Rules”, powołując się na kultową dezaprobatę Mariah Carey dla rywalki Jennifer Lopez.
ShotBigJosh/Backgrid

Blond piękność ponownie znalazła się w centrum uwagi w sobotę wieczorem w komediowym dziwacznym show w Upright Citizens Brigade Theatre w Los Angeles.

Naoczny świadek powiedział Page Six, że Madicks spotkała się z „gromkimi okrzykami i brawami”, kiedy wyszła na scenę „zrób tę kanapkę” Zapowiadany jako „jedyny program robienia kanapek na świecie”.

„Wydawała się beztroska”, zauważył szpieg, dodając: „Wydawała się szczęśliwa, że ​​dobrze się bawiła, ponieważ w ogóle nie było wzmianki o„ Scanduval ”.


Aby uzyskać więcej aktualizacji reality TV Page Six


Madix był blisko z Levisem, zanim jego szokujący związek z Tomem Sandovalem wyszedł na jaw.
raquelleviss / Instagram

Jak wcześniej informowała strona szósta, Madix odkrył na telefonie Sandovala wideo o charakterze jednoznacznie seksualnym z Levissem 1 marca, zaledwie kilka chwil po tym, jak kibicował mu na koncercie jego zespołu coverowego, Tom Sandoval & The Most Extras.

Potem okazało się, że para prowadziła tajny eksperyment od co najmniej lipca 2022 roku.

READ  Ben Affleck reżyseruje zespół A-List w swoim najnowszym filmie – Deadline

Źródła informowały nas wcześniej, że Madix była „załamana” i „zaślepiona” tą sytuacją, ponieważ była w monogamicznym związku z Sandovalem przez prawie dekadę i od lat uważała Levisa za bliskiego przyjaciela.

Madix szybko rzuca Sandoval po ujawnieniu. Prawie dwa tygodnie później uciekłam do Meksyku, by wziąć udział w uroczystościach ślubnych słynnego szefa kuchni Michaela Jenkinsa z Lauren Pascoe.

„Vanderpump Rules” jest emitowany w każdą środę o 21:00 ET na Bravo.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/03/21/ariana-madix-shades-raquel-leviss-i-dont-know-her/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *