Ariana Madix o powrocie do 11. sezonu „Vanderpump Rules” po „Scandoval” — ostateczny termin

Ariana Madix była w centrum #Scandoval o godz Zasady Vanderpumpa Sezon 10 i otwartość na temat tego, czy chce wrócić na kolejny sezon.

Gwiazda reality show Bravo jest w związku z Tomem Sandovalem od prawie 10 lat. Jednak wszystko się zmieniło, gdy dowiedziała się, że ma romans z ich drugą koleżanką z klasy i najlepszą przyjaciółką, Raquel Levis. Reperkusje ich związku rozegrały się przed kamerami, a widzowie byli zahipnotyzowani całym dramatem.

Podczas objawienia o godzinie czwartej Dzisiaj Wraz z Hodą Kotb i Jenną Bush Madix została zapytana, czy wróci w 11. sezonie serialu.

„Myślę, że wrócę… jeśli zamierzają mnie przyjąć z powrotem” – powiedział Maddix.

Następnie Kotb zapytał Madix, czy ustaliłaby jakiekolwiek warunki powrotu w sprawie Sandovala i Levisa, a ona powiedziała: „To nie zależy ode mnie. Nie mogę tego kontrolować. Nie jestem zainteresowany rozmową z żadnym z nich. nic do powiedzenia.”

Pomimo traumatycznych przeżyć, jakie Madix przeżyła przed kamerami, ma powód, by chcieć wrócić na kolejny sezon serialu.

„Myślę, że tak myślę, zwłaszcza w reality show PRAWDA jest najważniejszą rzeczą.” „Myślę, że możliwość opowiedzenia mojej historii, mam nadzieję, że pomoże to innym… może uda nam się połączyć i połączyć z tym, przez co przeszliśmy”.

Madix kontynuował: „Myślę, że było to dla mnie bardzo pomocne przez lata. Wiele lat temu, kiedy opowiadałem o moich zmaganiach z depresją, lękiem i żalem, spotykałem ludzi, którzy przychodzili i mówili:„ To naprawdę pomogło mi, że o tym mówiłeś’”. Ale ja bym im powiedział: „To naprawdę mi pomaga, ponieważ to powiedziałeś, ponieważ teraz czuję, że nie jestem sam”.

Obejrzyj wywiad z Madixem poniżej.

READ  Lista zwycięzców 2022 Producers Guild Awards — The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *