Ashley Park publikuje aktualne informacje na temat powrotu do zdrowia i ponownie spotyka się z Emily w Paryżu – The Hollywood Reporter

Ashley Park przedstawia kolejne aktualizacje dotyczące jej powrotu do zdrowia po problemach zdrowotnych.

the Emilii w Paryżu W poście w mediach społecznościowych z 19 stycznia gwiazda ujawniła, że ​​przeżyła „poważny wstrząs septyczny”, który dotknął „wiele” narządów i od tego czasu wraca do zdrowia.

W poniedziałek na Instagramie aktorka wyraziła wdzięczność za pełne wsparcia wiadomości, które otrzymała od czasu, gdy opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych.

„Jestem głęboko wzruszony i wdzięczny za piękne wiadomości zawierające wsparcie i kondolencje, osobiste historie sepsy i hospitalizacji oraz za każdą osobę, która okazywała mi miłość… każda wiadomość szczerze mnie wzmocniła i umożliwiła szybki powrót do zdrowia z nadzieją ,” Ona napisała.

Kiedy Park podzieliła się swoją historią, Netflix ogłosił Który Emilii w Paryżu Wróciła do produkcji czwartego sezonu, udostępniając zdjęcie gwiazdy Lily Collins trzymającej scenariusz na premierę czwartego sezonu. Nie było wtedy wiadomo, czy i kiedy Park wróci do serialu po wyzdrowieniu.

Park poinformowała jednak fanów, że pozwolono jej wrócić do pracy nad serialem.

„Przepraszam za opóźnienie w odpowiedziach. Chciałem tylko wiedzieć, że po udzieleniu odpowiedzi na leczenie otrzymałem pozwolenie lekarskie na lot, a teraz dochodzę do siebie i odpoczywam w Paryżu, gdzie spotkałem się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony mojej ukochanej osoby. swoich i bliskich.” Emilii w Paryżu Fam” – napisała obok zdjęcia bukietów kwiatów w swoim pokoju. „Dziękuję @netflix i @emilyinparis za ich prawdziwą życzliwość i hojną cierpliwość, gdy czekam na zwolnienie lekarskie do pracy. Nie mogłem być bardziej podekscytowany możliwością dołączenia [them] Wszystko jest gotowe na sezon 4.

Potwierdziła również, że pomimo ponownej pracy obiecała: „Oddycham przez to wszystko i dbam o siebie, jak tylko mogę, aby wrócić do formy bojowej. Tymczasem dziękuję za przytulanie się na kanapie @lilyjcollins. „

READ  Ujawniono wadę garderoby Katy Perry, Top 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *