Astros wybrali Jose Abreu na debiutanta w West Palm Beach

HOUSTON — Zespół Astros w środę przeniesie walczącego pierwszego bazowego Jose Abreu do swojego wiosennego kompleksu treningowego w West Palm Beach na Florydzie, przedłużając oszałamiający upadek po trzech rundach, ogłosił we wtorek dyrektor generalny Dana Brown. wszystkie gwiazdy I były zdobywca nagrody American League Most Valuable Player Award.

37-letni Abreu pracuje już drugi rok z trzyletniego kontraktu wartego 58,5 miliona dolarów, co sprawia, że ​​zerwanie z nim kontaktu na tak wczesnym etapie sezonu jest prawie niemożliwe. W pierwszych 71 uderzeniach zanotował zaledwie siedem trafień, trafiając 18 razy I Nie można go już używać jako codziennego gracza.

Obie strony zgodziły się na tę decyzję po, jak to określił Brown, „wspaniałej” rozmowie z Abreu oraz członkami sztabu trenerskiego i biura Astros. Ponieważ Abreu przepracował ponad pięć lat w głównej lidze, musi wyrazić zgodę, zanim będzie można go wybrać.

„Jose Abreu to wyjątkowy człowiek, nie jest samolubny, jest kolegą z drużyny i chce wrócić do tego, co robił jesienią ubiegłego roku” – powiedział Brown.W środku Z tej rozmowy widać, że ten facet jest podekscytowany i zdeterminowany, aby wrócić i pomóc drużynie. Był bezinteresowny na pokładzie i zgodził się wrócić do West Palm Beach.

Brown nie podał harmonogramu powrotu Abreu do specjalizacji Ligi Zaznaczył jednak, że będzie to pobyt dłuższy. Brown powiedział, że może udać się na Florydę, aby monitorować postępy Abreu, wraz ze starszym doradcą Jeffem Bagwellem i kierownikiem gospodarstwa Jacobem Bovą.

To było frustrujące. „Miał to na sobie” – powiedział Brown. „Jeśli otaczasz się tymi sportowcami od wielu lat, możesz zobaczyć, kiedy stają się sfrustrowani. Zabierasz to ze sobą do domu. Czasami myślisz, że nie zabierają tego ze sobą do domu, ale zabierają to do domu z nimi. Doszedł do punktu, w którym był sfrustrowany. „Rzadko mu się to zdarza, ale mówi nam to o jego poświęceniu i zaangażowaniu. Nie sądzę, że postrzegamy to jako kwestię długoterminową lub on to widzi. myślę, że jest to kwestia długoterminowa: „zejdźmy na dół, wprowadźmy pewne poprawki, odzyskajmy rytm i wyczucie czasu”.

READ  Bayern Monachium wygląda na zagubionego – kadra Thomasa Tuchela jest zbyt liczna

Abreu nie zgłosił się we wtorek do Minute Maid Park, w związku z czym nie można było uzyskać komentarza. Ponieważ posunięcie to nie zostało oficjalne aż do środy, Houston nie było w stanie wykonać odpowiedniego ruchu i rozegrać meczu otwierającego serię we wtorek kontra Cleveland Guardians, przystanek pośredni.

We wtorek rano w artykule ESPN Abreu powiedział po hiszpańsku, że „był zawstydzony” swoją skromną produkcją od czasu przybycia do Houston. Kontrakt, który podpisał zeszłej zimy, był wówczas największym kontraktem Jima Crane’a.

W 163 meczach od, Abreu obniżył poziom 0,221/0,280/0,352 i według Baseball Reference był wart 1,4 negatywnych zwycięstw powyżej zastąpienia. Odrodzenie się we wrześniu ubiegłego roku dało przynajmniej nadzieję, że Abreu uda się osiągnąć podobny zwrot w tym sezonie.

Mając na koncie 10 meczów poniżej 0,500 i 6 1/2 meczów w American League West, Astros nie mogli dłużej czekać. We wtorkowy mecz przeciwko Guardianowi weszli z OPS 0,390 jako pierwszy bazowy. Abreu stał się bardziej podatny na błędy w obronie, co ułatwiło Astros podjęcie decyzji.

„Trudno patrzeć, jak doświadczony gracz musi przez to przechodzić” – powiedział Brown. „Kiedy patrzysz, jak przechodzi przez tę ciężką próbę i wiesz, że musimy naprawić tego gościa, trudno jest go naprawić na poziomie pierwszej ligi. Na poziomie niższej ligi możemy zrobić wiele różnych rzeczy”.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Daniel Cherry/MLB Images za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *