Australijska gwiazda YouTube’a Pretty Pastel Please zmarła w wieku 30 lat

Proszę o piękne pastele

Australijski YouTuber zmarł w wieku 30 lat

Smutna wiadomość dociera do społeczności YouTube… Proszę o piękne pasteleAustralijska twórczyni treści, znana z zakupów modowych i filmów z podróży, zmarła w wieku 85 lat.

Wiadomość została opublikowana na jej stronie na Instagramie w piątek, 5 lipca… i ujawniła, która gwiazda Internetu to jej prawdziwe imię AleksandraZmarła w czerwcu. Chociaż przyczyna jej śmierci nie została ujawniona, jej stratę opisano jako „nagłą, nieoczekiwaną i druzgocącą dla wszystkich, którzy ją znali”.

W oświadczeniu, które zawierało zdjęcie Alex trzymającej swojego ptaszka, z napisem „In Memoriam” na górze, zawarto prośbę o prywatność wszystkich, którzy ją znali, aby mogli poradzić sobie ze smutkiem.

Podpis brzmiał: „Prosimy, abyście uszanowali ich życzenia – doceniają całe wasze wsparcie, ale potrzebują czasu, aby dojść do siebie na osobności. W odpowiednim czasie na YouTube i tutaj na Instagramie zostanie opublikowany memoriał. Dziękujemy za zrozumienie w tej trudnej sytuacji” czas.”Od czasu przesłania swojego pierwszego filmu w grudniu 2017 r. Alex zgromadziła w serwisie YouTube ponad 690 000 subskrybentów. Niedawno dołączyła także do Twitcha, gdzie 25 czerwca udostępniła swoją ostatnią transmisję na żywo.Jednym z popularnych treści Alexa było jedzenie przez tydzień wyłącznie w sklepie 7-Eleven w Japonii, co zgromadziło ponad 4 miliony wyświetleń. Nakręciła także popularny film, w którym jej ptak „szeptał” do mikrofonu przez 5 minut bez przerwy.

Poruszała także tematy głęboko osobiste – w lipcu 2023 r. omawiała rozwód z mężem DanW zeszłym roku mówiłem o tym, jak radzić sobie z trollami.

Aleks miał 30 lat

uciąć.
READ  J-Hope, Billie Eilish i nie tylko - Rolling Stone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *