Autor zdjęć do Oppenheimera twierdzi, że na dużym ekranie powinny być wyświetlane duże filmy, a nie Netflix

Ekskluzywny

Operator Oppenheimer.

Dyrektor generalny Netflixa się myli!!!

Wielkie filmy są na duże ekrany

Znany operator filmowy Hoyta van Hoytemy Nie zgadza się z dyrektorem generalnym Netfliksa Teda SarandosaDzięki temu filmy można w pełni oglądać na urządzeniu do przesyłania strumieniowego/telefonie w taki sam sposób, w jaki są oglądane na dużym ekranie.

ICYMI, Ted spotkał się z wyśmiewaniem w Internecie, gdy powiedział, że jego syn oglądał na telefonie klasyczny film „Lawrence z Arabii” z 1962 r., a także wyróżnił zeszłoroczny „Oppenheimer”, za który Hoyt zdobył Oscara, jako film, który można oglądać poza światem. Duży ekran.

Hoyt wyjaśnia TMZ… Chociaż nie żywi urazy do Teda, uważa, że ​​kieszonkowy ekran nie jest w stanie ulepszyć tradycyjnego doświadczenia teatralnego.

Chodzi o wyjątkową magię oglądania filmu w kinie, ponieważ doświadczenie to jest fachowo nadzorowane przez twórców filmowych i artystów. Uważa natomiast, że oglądanie filmów na platformach takich jak Netflix sprawia wrażenie, jakby były dziełem kaprysu streamera.

Tematyka trafia blisko serca Hewitta – mówi nam, że wkłada całą swoją duszę w tworzenie kinowych momentów na dużym ekranie… i ludzi, którzy uważają, że lepiej będzie, jeśli obejrzy się jego filmy na małym urządzeniu przenośnym, rezygnując z dokładności i głębię kolorów, brak szacunku dla jego ciężkiej pracy.

Nie chce jednak wyjść na hipokrytę, bo oglądał też filmy na urządzeniu mobilnym – przyznaje, że nie do niego należy dyktowanie, jak ludzie powinni oglądać filmy.– powiedział Sarandos New York Timesa „Oppenheimer” Hoyte’a i jego konkurencyjna premiera tego samego dnia „Barbie” byłyby równie popularne, gdyby zostały wydane w serwisie Netflix.
READ  Kardashianki przynoszą świąteczną radość, upominki i datki do domu w Alexandrii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *