Avengersi nie skończyliby się, gdyby wyreżyserował go Christopher Nolan

Christopher Nolan, Matt Damon i Robert Downey Jr na sesji zdjęciowej do filmu „Oppenheimer” na Trafalgar Square, 12 lipca 2023 r., Londyn, Anglia.
Garetha Cattermole’a / Getty Images

  • Robert Downey Jr. mówi, że Avengers nadal by kręcili, gdyby wyreżyserował to Christopher Nolan.
  • Downey występuje w najnowszym filmie Nolana „Oppenheimer”, który wchodzi do kin 21 lipca.
  • Nolan jest znany ze swojego skrupulatnego stylu kręcenia filmów, którego udoskonalenie może zająć lata.

Jeśli jesteś nowy w filmach Christophera Nolana, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zapiąć pasy, ponieważ to będzie długa jazda.

Filmy Nolana są znane z wielu rzeczy: są mózgowe, nieliniowe, mają piękną oprawę wizualną, a co najważniejsze, zwykle mają długie serie. „Interstellar” trwa 169 minut, „Mroczny rycerz powstaje” 164 minuty, ale jego nowy film „Oppenheimer” trwa 180 minut.

Długie są nie tylko czasy działania. Nolan jest również znany z czasu potrzebnego do wyprodukowania swoich filmów. według ScreenRantPrawie dziesięć lat zajęło mu wyprodukowanie filmu „Incepcja” z 2010 roku po tym, jak wygłosił swoją pierwszą prezentację.

Nic dziwnego, że Robert Downey Jr., jeden z gwiazdorskiej obsady Oppenheimera, naśmiewał się z reputacji reżysera w niedawnym wspólnym wywiadzie. dla bezprzewodowych.

Podczas wywiadu Downey i Nolan zostali zapytani, co by się stało, gdyby Nolan wyreżyserował The Avengers.

Downey grał Tony’ego Starka, znanego również jako Iron Man, w serii Marvel i trzech oddzielnych filmach „Iron Man”.

„Gdyby Christopher Nolan wyreżyserował The Avengers, nadal kręcilibyśmy to” – żartował Downey, rozśmieszając Nolana.

Chociaż Nolan zwykle nie spieszy się, jeśli chodzi o kręcenie filmów, kręcenie Oppenheimera zajęło zaledwie 57 dni, według Cilliana Murphy’ego w jego gościnnym występie w Podcast „WTF” Marca Maronaktóry wyemitowano 17 lipca.

READ  Shanghai Disney Resort zamknięty w związku z lokalnymi rekordowymi codziennymi przypadkami COVID-19

Jednak przed żartem Downeya Nolan nazwał kwestię swojego zaangażowania w Marvel Cinematic Universe „wieloświatową tajemnicą”.

Powiedział też, że gdyby wyreżyserował The Avengers, byłoby więcej scen z Tonym Starkiem.

„Pracując z tobą przy„ Oppenheimer ”, prawdopodobnie jest tam dużo Tony’ego Starka, uciekłbyś trochę od filmu” – powiedział Nolan.

Wcześniej w tym tygodniu reżyser powiedział, że obsadzenie Downeya jako Iron Mana było „jedną z najlepszych decyzji dotyczących obsady w historii kina”.

Robert Downey Jr. jako Tony Stark w Avengers.
zwiastun Avengersów

Czwartek „szczęśliwy smutny zdezorientowany W odcinku podcastu Nolan pochwalił reżysera „Iron Mana”, Jona Favreau, za wybranie Downeya na główną rolę.

„Kiedy Favreau miał dalekowzroczność, by obsadzić go w roli Iron Mana, była to jedna z najlepszych decyzji dotyczących obsady w historii kina” — powiedział Nolan dziennikarzowi i dziennikarzowi rozrywkowemu Joshowi Horowitzowi, który prowadzi podcast.

Dodał: „Spójrz na to, co to zrobiło i dokąd to poszło ze wszystkim. Myślę, że John po prostu wiedział, jakim był niesamowitym aktorem, jaki niesamowity potencjał miał Downey”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *