Jackpot w Mega Millions wzrasta do 820 milionów dolarów z możliwością wypłaty gotówki w wysokości 422 milionów dolarów

mega miliony Podniosła stawkę o kolejne 100 milionów dolarów.

Zwycięskie numery kumulacji Mega Millions o wartości 720 milionów dolarów zostały ujawnione w piątek wieczorem. Liczby to 29, 40, 47, 50, 57 i Mega Ball 25.

Ale brak zwycięzcy jackpota w ostatnim losowaniu loterii w piątek wieczorem spowodował, że jackpot wzrósł do około 820 milionów dolarów w następnym losowaniu, które odbędzie się we wtorek. Prawie wszyscy zdobywcy głównych nagród decydują się na wypłatę gotówki, którą we wtorek oszacowano na 422 miliony dolarów.

Mega Millions poinformowało w oświadczeniu z wczesnej soboty, że potencjalny jackpot jest piątym co do wielkości w historii gry.

Nie było natychmiastowych informacji o tym, czy sprzedano jakiekolwiek bilety na jackpota.

Jackpot wzrósł po tym, jak tam był żadnych zwycięzców We wtorek opłata wynosi 640 milionów dolarów. Od 18 kwietnia nie było zwycięzców Mega Millions.

Tymczasem piątkowy jackpot jest piątym co do wielkości w historii Mega Millions. Potencjalny zwycięzca będzie miał możliwość wzięcia ryczałtu w wysokości 370,5 miliona dolarów przed opodatkowaniem lub skorzystania z opcji renty, która składa się z natychmiastowej płatności, po której następuje 29 rocznych płatności.

Piątkowe losowanie zaowocowało ośmioma biletami pasującymi do pięciu białych kul, co dało nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów. Mega Millions poinformowało, że dwie partie zostały sprzedane na Florydzie, New Jersey i Północnej Karolinie, jedna w Kalifornii i jedna w Michigan.

Były cztery jackpoty Mega Millions na północ od 1 miliarda dolarów, z których największy wyniósł 1,537 miliarda dolarów w październiku 2018 r., z jednym zwycięskim kuponem sprzedanym w Karolinie Południowej.

Szanse na wygranie jackpota Mega Millions wynoszą około 1 do 302,58 miliona.

READ  Amerykanie nadal porzucają pracę i zmieniają pracę w szybkim tempie, ponieważ możliwości zatrudnienia osiągają nowe szczyty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *