Baker Mayfield: Czuję, że możemy poczynić duże postępy w roku 2

W niedzielę rozgrywający Buccaneers, Baker Mayfield, rzucił trzy przyłożenia w Detroit, ale jego ostatnie podanie zostało złapane przez Derricka Barnesa na nieco ponad minutę przed końcem i Bucs przegrali 31-23.

Mayfield dołączył do Bucs na podstawie rocznego kontraktu jako wolny agent w zeszłym roku, a jego pierwszy sezon był ogromnym odbiciem po dwóch latach spędzonych w Browns, Panthers i Rams. Mayfield rzucił na 4044 jardy i 28 przyłożeń w sezonie zasadniczym, a następnie rzucił na 337 jardów i trzy przyłożenia w zwycięskim meczu play-off z Eagles.

Po meczu trener Todd Bowles powiedział, że Mayfield „zdecydowanie zasłużył” na nowy kontrakt, a Mayfield stwierdził, że podoba mu się pomysł spędzenia kolejnego roku w ataku.

„I Uwielbiam tę grupęMayfield powiedział na stronie internetowej zespołu. „Mówiłem to przez cały rok i to prawda. Wiele by dla mnie znaczyło odzyskanie wielu kluczowych elementów, złożenie tego w całość przed drugim rokiem w systemie. Czuję, że możemy to zrobić duże postępy. Bardzo mi się to podoba. Oczywiście zobaczymy, jak wszystko pójdzie, ale nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tej organizacji i możliwościach, jakie dała mi w tym roku.

„Jest za wcześnie, aby mówić o” kolejnym kontrakcie Mayfielda, powiedział Bowles, ale prawdopodobnie nie minie dużo czasu, zanim stanie się to głównym tematem rozmów w Tampie.

READ  Blazers C Deandre Ayton opuści mecz po wielu godzinach spędzonych na próbach pokonania lodu wokół własnej drużyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *