Jak zdobyć i uprawiać miód w Palworld

Jeremy’ego Gunna

Miód jest niezbędnym przedmiotem w Palworld do tworzenia przepisów, a zbieranie go jest bardzo ważne, dlatego oto przewodnik, jak go zdobyć i uprawiać.

Jeśli jest jedna rzecz, z której Palworld był znany we wczesnym wydaniu, była to możliwość zaangażowania znajomych w pracę, dzięki czemu uzyskali dla ciebie materiały hodowlane.

Choć może się to wydawać trudne, należy to zrobić, ponieważ materiały te zostaną wykorzystane do stworzenia przepisów na Twoje przygody. Jest to cykl, który powtarza się w nieskończoność, gdy dążysz do osiągnięcia maksymalnego poziomu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednym z najważniejszych surowców, którego należy stale dostarczać, jest miód, używany do wyrobu ciast i wielu innych przepisów. Oto, co musisz wiedzieć o tym, gdzie znaleźć miód w Palworld i jak go uprawiać.

Jak zdobyć i uprawiać miód w Palworld

Jak dotąd jest czterech przyjaciół, którzy po pokonaniu mogą upuścić miód; Cinnamouth, Bigard, Elisabe i Warskit.

Jeśli jesteś początkujący i potrzebujesz miodu, pokonanie Cinnamon jest łatwym sposobem, ponieważ jest ona łatwym wrogiem. Możesz jednak pokonać także innych znajomych, chociaż zajmuje to więcej czasu, ponieważ są oni na wyższym poziomie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli szukasz bardziej stałych dostaw i chcesz stale uprawiać miód, najlepiej złapać belę i umieścić ją na swojej farmie.

Kieszonkowa para

Beegardów można spotkać w zaznaczonych obszarach

Spośród czterech przyjaciół produkujących miód, Beegardowie są jednymi z najbardziej niezawodnych przyjaciół, z którymi można uprawiać miód. Będziesz musiał złapać co najmniej jednego i umieścić go na swojej farmie, a z czasem Twój Beegarde zacznie produkować miód. Umieszczenie większej liczby Beegardów zwiększy produkcję miodu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak pozyskiwanie miodu z Pals jest procesem bardzo powolnym, gdyż uzyskanie z niego miodu może zająć kilka godzin. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz zamiast tego pokonać Palsa, aby zdobyć miód, ale wymaga to znacznie więcej zasobów, a rolnictwo jest bardziej spójne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *