Gracze „Helldivers 2” na PC są zdenerwowani połączeniem kont PSN, a Arrowhead odpowiada

Helldivers ma 2 graczy Właśnie został poinformowany Jeśli grają na komputerze PC, a większość z nich tak robi, będą musieli teraz połączyć swoje konto PSN ze Steam, aby móc kontynuować grę na platformie od 6 maja.

To albo jest, albo nie jest wielka sprawa, w zależności od tego, po której stronie jesteś. Pierwotnie gracze mieli już mieć połączenie PSN z grą na PC w momencie premiery Helldivers 2, ale zostało to opóźnione o kilka miesięcy ze względu na problemy techniczne występujące w tym okresie. Drugim argumentem jest to, że wiele innych gier też tak robi. Wydawcy tacy jak Ubisoft i EA umożliwiają tworzenie tam kont, dzięki czemu możesz grać w ich gry. Firma Microsoft prosi graczy o utworzenie konta, aby grać w Sea of ​​Thieves na PC. Dlatego PlayStation nie jest czymś całkowicie wyjątkowym.

Jest jednak druga strona tego zjawiska, która ma dwa główne aspekty. Po pierwsze, gracze po prostu nie chcą zakładać konta PSN. Niektórzy po prostu nie mają konsoli PlayStation ani żadnych gier na PlayStation i jest to po prostu kolejne konto do zarządzania. Inni powołują się na przerwy w świadczeniu usług lub naruszenia bezpieczeństwa, które nękają PSN (problemy z bezpieczeństwem to jeden z powodów, dla których PlayStation twierdzi, że musi to zrobić).

Ale jest jeszcze inna podgrupa graczy, którzy nie rozumieją, jak w ogóle mogą grać dalej, ponieważ dziesiątki krajów na świecie nie mają nawet dostępu do PSN, więc bez żadnego obejścia, a w jednym nie udało się ogłoszono, wygląda na to, że nie. Będziemy teraz mogli grać w Helldivers 2 na PC. Zobaczymy, czy to na pewno prawda, ale logicznie tak zakładają.

Helldivers 2 spotyka się obecnie z wieloma negatywnymi recenzjami na platformie Steam, gdzie jego pozytywna ocena spadła już o kilka punktów. Teraz dyrektor generalny Arrowhead, Johan Billstedta – wtrącił się, a w jego głosie było mniej entuzjazmu.

W tweecie Pilestedt po prostu stwierdza, że ​​wszystkie pytania i komentarze należy kierować do pomocy technicznej PlayStation i podaje łącze do strony z instrukcjami:

Jednakże na tej stronie znajduje się sekcja, która wyraźnie stwierdza, że ​​połączenie PSN z komputerem jest opcjonalne:

Czy muszę logować się do PSN, aby grać w grę PlayStation na PC?

Logowanie do PSN jest opcjonalne podczas grania w grę PlayStation na komputerze.

Wyświetlenia strony są „korzyścią”, ale nie są obowiązkowe. Ale w przypadku Helldivers 2 wkrótce będzie to obowiązkowe. Wręcz przeciwnie, strona Steam Do Załóżmy, że wymagane jest konto PSN i zawsze było to wspominane jako plan.

Nie wiem, czy ostatecznie będzie to miało namacalny wpływ na liczbę graczy, pomimo oburzenia, ale wydaje się to trochę dziwne, ponieważ Helldivers 2 odniosło w zasadzie ogromny sukces ponieważ Ze względu na dużą popularność na PC. Jednak w przypadku graczy, którzy mają dostęp do kont PSN lub możliwość ich utworzenia, wydaje się, że tak nie jest Który To duża sprawa, biorąc pod uwagę, jak wiele innych gier to robi. Zobaczymy, czy coś się zmieni po tym szumie.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

READ  Belkin tworzy stację dokującą MagSafe do iPhone'a dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy chcą mieć lepszą kamerę internetową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *