Baker Mayfield mówi o zbliżającym się rozwodzie z Brownem: „Czuję się lekceważony”

Czas Bakera Mayfielda w Cleveland dobiegł nagle i brzydkiego końca poza sezonem. Nic dziwnego, że nie jest zadowolony z tego, jak to wszystko się stało.

Dawniej milczący Mayfield Niedawno przemawiał w Ya Neva Know Podcast I nie ukrywał swojego niezadowolenia z decyzji Browna o zastąpieniu go Deshaunem Watsonem.

„Czuję się lekceważony” – powiedział Mayfield. „W stu procentach, ponieważ powiedziano mi jedną rzecz, a zrobiłem zupełnie inną. Właśnie teraz jestem w środku. Posmakowałem tego, ponieważ miałem czterech różnych trenerów w ciągu czterech lat, grupę różnych koordynatorów ”.

„Mów o wzlotach? Zawsze wracają. Zawsze wracają. Ale świetnie się bawiłem na pierwszym roku. Nie zacząłem od początku. Wszedłem i dobrze się bawiłem, a druga połowa 2019 roku była do bani. 2020 był świetny, awansując do play-offów.2021 był nieszczęśliwy.

Jak zasugerował, czas Mayfielda z Brownem był bardzo burzliwy. W pierwszym drafcie z 2018 roku odbyła się pierwsza akcja NFL w trzecim tygodniu swojego pierwszego sezonu, zastępując kontuzjowanego Tyroda Taylora i prowadząc Browns do pierwszego zwycięstwa od ponad roku kalendarzowego. Przyszłość Cleveland i Mayfield wyglądała świetlanie, a po tym, jak sezon 2019 zakończył się rozczarowaniem, rozgrywający zaliczył zarówno swój pierwszy występ w play-off od sezonu 2002, jak i pierwsze zwycięstwo poza sezonem od sezonu 1994.

Następny rok zakończył się jego zgubą. Mayfield doznał kontuzji barku w drugim tygodniu i próbował grać przez ból, cierpiąc z powodu występu. Kiedyś widziani jako pretendenci do Super Bowl, Browns ukończyli 8-9 i zostali wyeliminowani z play-offów, a Mayfield został namalowany jako kozioł ofiarny i ogromny znak zapytania dla drużyny w przyszłości.

Podczas gdy Mayfield walczył, fani Browna i niezadowoleni zwolennicy NFL nie powstrzymywali krytyki, frustrując rozgrywającego, który miał potencjał, by zostać zbawicielem piłki nożnej dla Cleveland zaledwie rok temu.

„Lubię wejść do czyjegoś pokoju i wygwizdać go” – powiedział Mayfield. „Patrz, jak upadają”.

Pod koniec rozczarowującej kampanii Cleveland rozważał swoje możliwości i szukał zastępcy Mayfielda. Kiedy wylądowała rodzina Brown Watson Gorąca oferta W przypadku Houston Texans most między drużyną a Mayfield już się spłonął.

Mayfield Zlecenie handlowe Podczas gdy Brown wciąż zabiegał o Watsona. W tej chwili wciąż znajduje się na liście Cleveland, nie widać żadnego celu podróży, mówiąc w swoim podcastowym występie: „Chcę się teraz ustatkować”.

„Wiem, co muszę zrobić, aby być najlepszą wersją siebie i móc kierować organizacją” – powiedział Mayfield. „Jestem teraz w dobrym miejscu. Nie mam pojęcia, dokąd zmierzam”.

Mayfield nie był zbyt stabilny podczas swojego pobytu w Cleveland, grając dla czterech różnych trenerów i koordynatorów ofensywnych przez cztery sezony. Miał tego samego trenera w każdej ze swoich ostatnich dwóch kampanii (Kevin Stefansky), ale w tym okresie osiągnął zupełnie inne wyniki.

Ma nadzieję znaleźć taką stabilność w swoim następnym zespole, który wciąż jest niezdecydowany, zwłaszcza po Colts handel do Matt Ryan.

„To było półtora tygodnia temu, chciałem powiedzieć Indianapolis”, powiedział Mayfield, dodając, że Seattle było „prawdopodobnie najbardziej prawdopodobną opcją”.

„Do tego czasu nie mam pojęcia” – kontynuował QB. „Jestem gotowy na kolejny rozdział, następną szansę, bo jedyna szansa, jaką gwarantuję na następny to rok. Mam kolejny rok na gwarantowanym kontrakcie. Mam rok gdziekolwiek pojadę, czyli kolejny wywiad. włóż moje CV do następnej pracy, niezależnie od tego, czy gram w tym roku, gdziekolwiek jest i przedłużają mi czas, czy też jest to ten rok i jestem krytykowany gdzie indziej. Wiem, że mam ten jeden rok na zrobienie wszystkiego, co w mojej mocy. nie dodatkowa presja. Po prostu… Byłem tu już wcześniej.”

READ  Źródła podają, że Landon Collins, umowa z New York Giants finalizuje transakcję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *