„Batman” poszedł do 100 milionów dolarów + weekend – termin

Warner Bros.. Pełny powrót kinowego okna, bez dnia i daty HBO Max, okazuje się opłacalnym wyczynem. Od czasu debiutu z zapowiedziami we wtorek wieczorem pojawił się film w reżyserii Matta Reevesa 21,6 miliona dolarów. Pomiędzy specjalnymi seansami tylko zapowiedzi, głównie z Imax, odpowiednio we wtorki i środy, Ordynans Pierścień 4 miliony dolarówco oznacza, że ​​w czwartek pojawia się po godzinie 15:00 17,6 miliona dolarów. Ordynans Do podglądu zarezerwowano około 3300 kin, a ich liczba wzrosła dziś do 4217.

Warner Bros.

Ordynans Czwartkowe zapowiedzi poprzedzają stołeczną taryfę jak Oddział Sprawiedliwości (13 milionów dolarów) i niesamowita kobieta (11 mln USD), ale mniej Mroczny rycerz (18,5 miliona dolarów), Mroczny rycerz powstaje (30,6 mln USD) i Batman przeciwko Superman (27,7 miliona dolarów). Jeszcze, Ordynans W bardzo zdrowej okolicy kasowej i pojawia się w tak cudownym i kluczowym momencie dla kin: minął prawie rok od ponownego otwarcia rynków w Nowym Jorku i Los Angeles, Los Angeles właśnie ogłosiło, że znosi mandat Indoor Mask do szczepień i nieszczepionych, podczas gdy oczekuje się, że miasto anuluje Nowy Jork ma własną politykę dotyczącą masek wewnętrznych w poniedziałek, 7 marca. NRG poinformował na początku tego tygodnia, że ​​widzowie, którzy są „bardzo lub nieco komfortowo” chodząc do kina, osiągnęli 80%, punkt nieśmiały dla wszystkich – ich maksymalny regres czasowy 11 lipca 2021 r. (81%).

Słyszałem, że Warner Bros. Od wczoraj ma 50 milionów dolarów sprzedaży przed weekendem na film Roberta Pattinsona i nie jest on wstępnie załadowany, a wysoka sprzedaż biletów spodziewana jest w sobotę, a nie tylko dzisiaj. Tylko we wtorki zapowiedzi Emacsa zostały wyprzedane. Warnerowie zrobili wtorkowe i środowe zapowiedzi, aby wygenerować ciepło, tak jak wierzyli w film; Pozwól fanom być pierwszymi, którzy to zobaczą.

Skąd to odchodzi? Ordynans? Batman przeciwko Superman Wydany na tydzień przed Świętami Wielkanocnymi w 2016 r., czwartkowe zapowiedzi stanowiły 34% pierwszego dnia w piątek o wartości 81,55 mln USD, co przełożyło się na otwarcie w wysokości 166 mln USD. Mroczny rycerzCzwartek zarobił 28% z 67,1 miliona dolarów pierwszego dnia, aw ciągu 3 dni ten film zamienił się w 158,4 miliona dolarów. Można więc patrzeć na pierwszy piątek za Ordynans Co najmniej 60 milionów dolarów.

Prawie 3-godzinny film Reevesa nie usypia nikogo: ankiety PostTrak w nocy z czwartku pokazują 4 i pół gwiazdki, 88% pozytywnych i 73% bardzo polecanych. Mężczyźni w wieku powyżej 25 lat prowadzili atak z 42% Ordynans Z wynikiem 86%, mężczyznom poniżej 25 roku życia podobało się to z 90% pozytywnym wynikiem, kobiety powyżej 25 roku życia uzyskały 17% z wynikiem 85%, podczas gdy kobiety poniżej 25 roku życia stanowiły 14% widowni z wynikiem 95 % wynik. Włącznie, OrdynansZapowiedzi są tworzone na podstawie wersji demonstracyjnej 18-34, która jest podstawą branży filmowej, która jest polecana w 68%. Osoby powyżej 45 roku życia stanowiły 11% widowni, a powyżej 35 roku życia 25%. W sondażach PostTrak oglądała prawie połowa widzów Ordynans w zwykłym kinie, podczas gdy 24% było w IMAX, a 23% w audytorium PLF. Siedemdziesiąt sześć procent widzów kupiło bilety przez Internet, a 24 procent było w teatrze.

Dwadzieścia procent kupiło bilety do Ordynans Tydzień temu 23% było w ciągu ostatniego tygodnia, 16% dzień przed obejrzeniem filmu, a 40% kupiło bilety w dniu, w którym obejrzeli film.

Wśród regularnych filmów pokazywanych w czwartki Sony Nieznany Zajęła pierwsze miejsce z 1,09 milionami dolarów w 4275 kinach, kończąc swój drugi tydzień z 29,1 milionami dolarów i łącznie 89,2 milionami dolarów. MGM / UAR pies W czwartek zarobił 640.000 dolarów, a drugi tydzień był wart 13,2 mln dolarów i łącznie 33,9 mln dolarów.

READ  Tom Hanks ogłasza pierwszą „bardzo ambitną” powieść | Napisał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *