Battlefield 2042 nabiera wyglądu Rosji w świetle bieżących wydarzeń

Pole bitwy 2042

Wyciągnięto skórkę „Grin Reaper”
zrzut ekranu: Pole bitwy 2042

zeszły tydzień Pole bitwy 2042 Twórcy DICE po raz pierwszy wprowadzili, a następnie wykonali limitowaną edycję wyglądu z uśmiechniętym helikopterem szturmowym dla rosyjskiej frakcji w grze i zdecydowali, że teraz nie jest najlepszy czas na dawanie graczom takich nagród.

na chwilę, Oblężona strzelanka online Oferuje specjalne nagrody graczom, którzy mogą ukończyć określone cotygodniowe wyzwania, czasami pod przykrywką specjalistycznej odzieży, a czasami skórek na broń i pojazdy. Skóra, o której mowa, zwana „Grin Reaper”, pojawiła się w zeszłym tygodniu z agresywnym uśmiechem opartym na słynnej tradycji sztuki lotniczej „zęba rekina”. Pochodzi z I wojny światowej. Został on następnie uruchomiony, gdy wydarzenia na Ukrainie gwałtownie się pogorszyły i szybko się wycofały:

To był właściwy ruch ze strony twórców DICE dla każdego, kto patrzy na tę skórkę w odosobnieniu, ale tworzy też dziwny precedens, w którym ten konkretny przedmiot był postrzegany jako kiepski, ale reszta samej gry – która zawiera agresywne Rosja w niedalekiej przyszłości jako jedna z dwóch frakcji Tylko gracze mają szansę 50/50 na automatyczne przypisanie przed każdym meczem – co jest dobre.

Usunięta skóra nie jest zastępowana; Każdy, kto gra w tę grę, zobaczy pustą przestrzeń na ekranie, gdzie normalnie będzie postęp gracza w kierunku bieżącej nagrody tygodniowej. DICE mówi, że „Misje tygodniowe powrócą” jeszcze w tym tygodniu i nie wyklucza powtórki tego wyglądu Później.

To już trzeci raz jakoś Pole bitwy 2042 Skórki są na szczycie wiadomości od czasu premiery gry. Po pierwsze Pojawił się wygląd nawiązujący bezpośrednio do aneksji przez Rosję części Ukrainy w 2014 roku, a konkretnie „zielonych ludzików”.niepozorne rosyjskie jednostki sił specjalnych, które „pozwoliły Władimirowi Putinowi zwięźle twierdzić, że w rzeczywistości byli powstańcami krajowymi i jako takie nie były jawną i jawną aneksją obcych ziem”.

Potem w Boże Narodzenie trochę Gracze są oburzeni, że na skórce Holidaya pojawi się Święty Mikołaj trzymający karabin szturmowy, a inni są oburzeni, że Dais chwyta skórkę po luzie. Wszystko było bardzo smutne.

READ  iOS 16.3 zostanie uruchomiony w tym tygodniu — oto nowe funkcje dla Twojego iPhone'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *