Ben Affleck ujawnia plotki o randkach z gwiazdą Sunset Sale, Emmą HernanBeatrice Colon
Ben Affleck Jest człowiekiem zaangażowanym i zaangażowanym, i Oficjalnie odkłada plotki o swojej randce na randkę.


jeszcze: Jennifer Garner i Ben Affleck trzymają rękę przyszłej macochy Jennifer Lopez


Wkrótce po jego długo wyczekiwanym drugim zaręczynach, aby… Jennifer Lopezz propozycją ogromnego zielonego pierścionka z brylantem, Rozmowa o historii randek i czasie spędzonym na aplikacjach randkowych zaczyna się rozprzestrzeniać.


Plotki zaostrzyły się, gdy wyprzedaż o zachodzie słońca Piąty sezon przyszedł z hukiem, a aktor postawił na miejscu, kiedy Członek obsady twierdził, że wymieniała z nim skrypty flirtu Zanim ponownie spotka się ze swoją narzeczoną.


Pobierz odtwarzacz…


OBEJRZYJ: JLo ogłasza wiadomości o zaręczynach


jeszcze: Jennifer Lopez ma na sobie wyjątkowo wyrazistą sukienkę na wieczorne wyjście z Benem Affleckiem


Aplikacja, o której mowa, to Raya, ekskluzywna aplikacja randkowa przeznaczona zwykle dla celebrytów, wpływowych osób i innych osób, które mają dużą liczbę obserwujących w mediach społecznościowych.


Emma Hernanktóry jako pierwszy dołączył do popularnego reality show o agencji nieruchomości The Oppenheim Group, ujawnił swojemu współpracownikowi Chrychel Stows Podczas piątego odcinka sezonu zmierzyła się z 49-latką w telewizji Raya.


Ujawniła: „Może napisał do mnie SMS-a lub nie” i zasugerowała mu: „Możesz prosić o kawę wiele razy lub nie”.emma-hernan-krichel-stos-wyprzedaż-zachód słońca


Emma szybko zaprzyjaźniła się z Chrishel, kiedy dołączyła do serialu w czwartym sezonie


Gwiazda reality show twierdziła, że ​​nigdy nie spotkali się osobiście, mimo że byli powiązani z faktem, że oboje mieszkali wcześniej w Bostonie, kiedy po raz pierwszy spotkali się w 2019 roku.

READ  Zobacz Adama Sandlera w zwiastunie „Hustle” Netflixa


jeszcze: Jennifer Garner przerywa ciszę po zaręczynach byłego męża Bena Afflecka


jeszcze: Rodzina Jennifer Lopez i Ben Affleck rozmawia po wiadomości o ich zaręczynach


Teraz ojciec trójki dzieci wyjaśnia sprawę i powiedział jednemu ze swoich przedstawicieli Ludzie Że: „Raya potwierdził, że nie był aktywnym członkiem od kilku lat”.dom zaręczynowy jlo-ben-affleck - Los Angeles


JLo i Ben zostali niedawno zauważeni, gdy szukają domów do kupienia, w tym zabytkowej nieruchomości w Los Angeles


był poprzednio Rozprzestrzeniaj się szybko, aby uzyskać kolejną interakcję w aplikacjiKiedy wyciekł film z selfie, podobno wysłał go komuś, kto rozmawiał z kamerą, twierdząc, że jego profil jest prawdziwy.


Kpił z plotek i próbował zamienić swój udział w aplikacji w słuszną sprawę, żartując: „HA, masz mnie. Umawiam się” Na Instagramie, a później dołączyłeś do aplikacji, napisz: „Dzisiaj przekazuję darowiznę, ponieważ są ludzie, którzy na co dzień walczą z uzależnieniem, a nie mają środków i potrzebują pomocy. Raya, jesteś subskrybentem? Kto jeszcze jest ze mną? Kliknij link w moim biografii, aby przekazać darowiznę”.


Czytaj więcej Witam! my Historie tutaj


Podoba Ci się ta historia? Subskrypcja newslettera Inne artykuły, takie jak ta, są dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *