Ariana Grande publikuje urocze zdjęcie Nonny po otrzymaniu nagrody Billboard Hot 100

On ogląda: Historia Ariany Grande

Ariana Grande jest dumna z Nony.

We wtorek piosenkarka udostępniła zdjęcie w serwisie Instagrama Jej babcia, Marjorie „Nona” Grande, ma specjalną tablicę pamiątkową, która upamiętnia jej osiągnięcie stania się najstarszą artystką, która pojawiła się na liście Billboard Hot 100.

Więcej: Ariana Grande publikuje teledysk do utworu „We Can't Be Friends” z udziałem Evana Petersa: Obejrzyj tutaj

„Świętujemy jedyną piękną Nonę, która przeszła do historii, będąc największą osobą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na liście @billboard Hot100” – napisała Grande w podpisie postu. „Kochamy Cię i dziękujemy”.

W zeszłym miesiącu utwór „Ordinary Things (feet. Nonna)” z siódmego studyjnego albumu Grande „Eternal Sunshine” zadebiutował na 55. miejscu listy przebojów Hot 100.

W piosence Nona dzieli się mądrymi słowami na temat miłości i zastanawia się nad swoim związkiem z dziadkiem Grande.

Mówi: „A kiedy wraca do domu i go widzę / Kiedy po raz pierwszy wysiada z tego pociągu (czy jest ciężko?) / To było tak, jakby przyszedł Bóg Wszechmogący, jakby ujrzał światło dzienne / To znaczy, ja mogłeś spakować walizki i wyjechać za milion Raz, wiesz?

WIĘCEJ: Nona Ariany Grande pojawi się na jej nadchodzącym albumie „Eternal Sunshine”

Kevin Mazur/WireImage za pośrednictwem Getty Images, PLIK

Piosenkarka Ariana Grande (po lewej) i Marjorie „Nona” Grande biorą udział w ceremonii wręczenia nagród American Music Awards 2016 w Microsoft Theatre 20 listopada 2016 r. w Los Angeles.

„To nie tak, że nigdy się nie kłóciliśmy. Możesz to przeboleć, wiesz? / To takie proste i tak jak jej mówiłem / Nigdy nie idź do łóżka bez pocałowania cię na dobranoc / To najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić, nigdy tego nie rób. zrób to, zrób to wcześniej / A jeśli nie możesz tego zrobić, jeśli nie czujesz się na siłach, aby to zrobić / Jesteś w złym miejscu, wyjdź” – kontynuuje w swoim przesłaniu.

READ  Hulk Hogan „nie czuje nic od pasa w dół po operacji – ale chodzi z laską”

Poprzednim rekordzistą w kategorii najstarszego artysty, którego piosenka znalazła się na listach przebojów, był zmarły już Fred Stopa, który miał 96 lat, gdy pojawił się w „Oh Sweet Lorraine”. Piosenka znalazła się na 42. miejscu listy przebojów Hot 100.

Odkąd Grande wydała w marcu „Eternal Sunshine”, album ten znajduje się na mojej playliście Wykres Billboardu 200 Przez pięć tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *