Denzel Washington i Spike Lee ponownie łączą siły w filmie Apple High And Low

Wytwórnie Apple Original Films i A24 współpracują Wysoki i niski, który ponownie łączy długoletnich współpracowników Spike'a Lee i Denzela Washingtona z filmem Washington, w którym występuje Lee i który go wyreżyserował. A24 wypuści film w kinach, a następnie udostępni go na całym świecie w Apple TV+.

Film jest anglojęzyczną reinterpretacją thrillera kryminalnego Akiry Kurosawy z 1963 roku. Chociaż nie wiadomo, jak bardzo są podobni Wysoki i niski Film Kurosawy opowiada o dyrektorze firmy obuwniczej w Jokohamie, który staje się ofiarą szantażu, gdy syn jego kierowcy zostaje omyłkowo porwany i przetrzymywany dla okupu.

Ten nowy thriller został opracowany i wyprodukowany przez A24, Escape Artists i Mandalay Pictures, a napisany przez Alana Foxa i Lee, a produkcja rozpoczyna się w marcu. Wysoki i niski Producentami obrazu będą Todd Black dla Escape Artists i Jason Michael Berman dla Mandalay Pictures. Oprócz reżyserowania Lee będzie pełnić funkcję producenta wykonawczego w ramach swojego projektu 40 Acres i Mule Filmworks. Producentem wykonawczym będzie Peter Guber z Mandalay, a także Matthew Lindner, Chris Brigham i Katya Washington z Juniper Productions. Mandalay Jordan Moldow jest współproducentem.

Jest to już piąty projekt, w którym obaj zdobywcy Oscarów współpracują ze sobą (ostatnio w 2006 roku). Wewnątrz mężczyznywraz z Malcolm X, on ma grę I Nie najlepszy blues. Według źródeł zaczęli wykazywać zainteresowanie współpracą nad projektem zeszłej wiosny, ale pomysł został odrzucony, gdy strajki WGA i SAG AFTRA zmusiły do ​​wstrzymania produkcji Gladiator Kontynuacja turnieju w Waszyngtonie. Po rozwiązaniu strajków i kontynuacji produkcji Gladiator Pokryty, Wysoki i niski Stało się to priorytetem dla obojga.

Film jest drugą współpracą Apple Original Films i Waszyngtonu po filmie, który był wielokrotnie nominowany do Oscara Tragedia Makbeta, również z A24, co dało Waszyngtonowi siódmą nominację dla najlepszego aktora z 10 wszystkich nominacji. W 2001 roku zdobył nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego Dzień szkolenia Oraz aktor drugoplanowy w latach 80 Chwała.

Waszyngton jest reprezentowany przez WME, Lee jest reprezentowany przez Gersha i Grubmana Shire Meiselas & Sacks, a Fox jest reprezentowany przez Grandview.

READ  Tekst piosenki Teen Drake znaleziony porzucony w fabryce śmieci wujka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *