Frank Fritz z American Pickers trafia do szpitala po udarze, mówi były partner Mike Wolf

Mike Wolff i Frank Fritz w filmie American Pickers

A + E . sieci

Frank Fritz W szpitalu po udarze mózgu Kolekcjonerzy Ameryki współprowadzący Mike Wolf ujawniono w czwartek.

W poście na Instagramie Wilk, 58 lat, Napisał Wraz ze zdjęciem 56-letniego Fritza, uśmiechniętego: „W zeszłym roku byłem bardzo prywatny na temat życia Franka i podróży, którą odbył. Było wiele opinii na temat mojej przyjaźni, jego przyjaźni i serialu, ale teraz tak nie jest. czas, aby wszystko naprawić. Teraz jest czas. Modlić się za mojego przyjaciela.

„Frank doznał udaru mózgu i jest w szpitalu. Proszę, zachowajcie go w swoich sercach i myślach”.

Kończąc swoje przemówienie emocjonalnym listem do Fritza, Wolf napisał: „Och Frank, modlę się bardziej niż cokolwiek innego, abyś zmusił go do przejścia przez ten stan. Kocham cię, mój przyjacielu”.

Związane z: Kolekcjonerzy AmerykiDanielle Colby opowiada o napiętej relacji Mike’a Wolfe’a z Frankiem Fritzem

Fritz Wolff otwarcie mówił o wzlotach i upadkach ich przyjaźni. Obaj wcześniej wystąpili w serialu reality show History Channel Kolekcjonerzy Ameryki który zadebiutował w 2010 roku. Popularny program śledził Wolfa i Fritza, gdy podróżowali po kraju i „zarabiali na życie, przywracając zapomniane antyki do ich dawnej świetności, zamieniając odpady jednej osoby w inny skarb”, Dla mnie Historia.com.

W lipcu zeszłego roku, powiedział Fritz słońce Opuścił program i był nie jest już połączony z wilkiem. Przedstawicielka History Channel potwierdziła odejście Fritza do ówczesnych ludzi.

Związane z: Kolekcjonerzy Ameryki Dziewczyna Mike’a Wolfe’a, Leticia Klein, dzieli się rzadkim zdjęciem ich dwojga razem

„Nie rozmawiałem z Mikem od dwóch lat” – powiedział Fritz. „Wiedział, że moje plecy są zgniłe, ale nie zadzwonił do mnie i nie zapytał o mój stan. Tak po prostu jest”.

We wspólnym oświadczeniu z PEOPLE Wolff powiedział, że będzie mu brakować byłego gospodarza.

READ  Taylor Hawkins: perkusista Foo Fighters

„Znam Franka odkąd go pamiętam, był taki jak mój brat” – czytamy w jego oświadczeniu. „Podróż, którą Frank, Frank i Danny (Daniel) rozpoczęli w 2009 roku, jak całe życie, przyniosła jej wzloty i porażki, błogosławieństwa i wyzwania, ale była też najbardziej satysfakcjonująca. Będę tęsknić za Frankiem, po prostu tak jak wy wszyscy i modlę się o to, co najlepsze io wszystkie dobre rzeczy dla niego w następnej części jego podróży.

Powiązane wideo: Kolekcjonerzy Ameryki Frank Fritz mówi, że od dwóch lat nie rozmawiał ze współgospodarzem Mikem Wolffem

Fritz powiedział później słońce Niedawno trafił do ośrodka rehabilitacyjnego po alkoholizmie, a później został zwolniony Amerykańskie uczelnie.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Jego ostatni występ miał miejsce w marcu 2020 roku, gdzie zatrzymał się po operacji kręgosłupa przed wyjazdem.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na nadużywanie substancji, zadzwoń na infolinię SAMHSA pod numer 1-800-662-HELP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *