Przygotuj się na pierwszy przerażający zwiastun filmu Jordan Peele’s Nope

Nie

Nareszcie pojawił się zwiastun kolejnego filmu fabularnego Jordana Peele’a (no dalej, to niedziela Super Bowl). Po krótkiej zapowiedzi filmu na początku zeszłego tygodnia reżyser udostępnił swój pierwszy pełnometrażowy zwiastun dla Niemistrzostwa Stephen YoungDaniel Kaluuya i Kiki Palmer.

W przypadku pierwszego kawałka zwiastun skupia się na Palmer był spadkobiercą jedynego w Hollywood rancza trenerów, którego właścicielami byli czarnoskórzy, a jego spuścizna sięga pierwszych filmów kinowych. To zabawne, to optymistyczne, Daniel Kaluuya Jest jakiś smarkacz. Hej, może to będzie powrót dla Jordana Peele, który napisał Keanu?

Nie, oczywiście. Sprawy przybierają szybki obrót, zanika moc, pojawiają się dziwne światła, a konie są przerażone Coś. Nie wiemy, co to jest, ale wiąże się z jakimś zjawiskiem na niebie, jak dziwna chmura lub może istoty pozaziemskie. Na chwilę pojawia się Stephen Yun, wydaje się, że jest kobieta bez ust, jest chromowany motocyklista i to wszystko jest bardzo dziwne i tajemnicze. Ponadto: Zdecydowanie jest wielu tych zwariowanych facetów wymachujących dmuchaną rakietą… co to jest?

rzucać Nie Cechy orgazm Barbie Ferreira, Michael Wincott, Donna Mills i Terry Notariusz. Kaluuya pracowała wcześniej z Peele przy nominowanym do Oscara filmie Wynoś się, ale wszystkie inne osoby w obsadzie to początkujący gracze.

To już trzeci raz Billy’ego na fotelu reżysera z Nie jako kontynuacja Wyjść i my. Reżyser pomógł też w napisaniu scenariusza do Nii DaCosta cukierkowy facet (2021) i podobnie jak te trzy inne filmy, oczekuje się, że Nope będzie zawierać mieszankę horroru i komentarza społecznego. do NiePeele współpracował z operatorem Hoyt van Hoytema (dogmati Międzygwiezdny), który nakręcił część filmu w 65 mm dla IMAX. Oznacza to, że film będzie odpowiedni na większy ekran.

Nie Zaplanowano, że trafi do kin 22 lipca.

READ  Szczegóły drugiego sezonu Squida udostępnione przez twórcę serialu Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *