Ben Simmons jest pod ostrzałem po tym, jak opuścił kluczową grę Nets w NBA | NBA

Ben Simmons znalazł się pod ostrzałem po tym, jak Australijczyk został wyrzucony z gry 4 na Brooklynie NBA Seria play-off z Bostonem, co sprawia, że ​​w tym sezonie w ogóle nie zagra.

Nets włączyli Simmonsa do kontuzji na poniedziałkowy wieczór, ponieważ będą starali się uniknąć przewagi Celtics po niedzielnej porażce 109-103 z Barclays Center, która dała im 3:0 w serii.

Jego ciągłe nieobecności na boisku w koszulce Nets skłoniły niektórych komentatorów do celowania, a były zawodnik Reggie Miller twierdzi, że Australijczyk „nie ma żadnego ognia konkurencyjnego”.

Simmons wracał z przepukliny w plecach, a trener Steve Nash powiedział przed sobotnią grą trzecią, że pierwszy wybór w drafcie z 2016 roku nie miał żadnych niepowodzeń po bójce 3v3 wcześniej tego dnia.

Ale ostrzegł też, że wciąż jest wiele do rozważenia, ponieważ rozważali włączenie Simmonsa do gry, kiedy nie grał od siódmej rundy półfinałów Eastern District w zeszłym roku dla Filadelfii.

Simmons następnie poprosił o umowę i odmówił gry dla 76ers w tym sezonie, powołując się na problemy ze zdrowiem psychicznym. Filadelfia wysłała go w lutym na Brooklyn, aby podpisać ostatnią umowę biznesową z Jamesem Hardenem, ale Simmons wkrótce zaczął odczuwać ból pleców, gdy próbował wrócić do formy.

Miller, były gwiazdor Indiana Pacers, obecnie analityk telewizyjny, użył mediów społecznościowych, by wyrazić swoją frustrację z powodu braku czasu na grę 25-latka od czasu przeprowadzki na Brooklyn.

„Człowiek !!! Poza grą 4, kiedy krążyły pogłoski, że zadebiutujesz” Miller napisał na Twitterze. „Ten koleś nie ma konkurencji [fire emoji].

„Chociaż istnieje niewielka szansa na powrót Sieci w tej serii, nadal masz KD [Kevin Durant] i Keri [Irving]Wszystko, czego potrzebujesz, to wygrać jedną grę i zacząć ją stamtąd. #Wstań.”

Szanowany prezenter ESPN, Stephen Smith Dołącz do stertymówiąc, że to „jedna z najbardziej żałosnych sytuacji”, jakie kiedykolwiek widział.

READ  Kiedy Tiger Woods wskakuje do Masters, światła się zmieniają

„Nie pójdzie na wojnę, nie pójdzie do oktagonu [MMA]„On nie chodzi na ring bokserski” – powiedział. „Wyrywanie zębów, żeby skłonić tego faceta do gry w koszykówkę”.

Bez Simmonsa Nets chcą zapisać się w historii NBA jako pierwsza drużyna, która powróciła z przegranej 3:0 w serii play-off.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *