Beyoncé prawie ma awarię garderoby, a rezerwowa tancerka ją ratuje

Beyonce

Prawie miał awarię garderoby…

Ratuje ją tancerka rezerwowa

Beyonce Prawie spadła z góry na początku tego tygodnia podczas występu na żywo w Niemczech — ale jeden z jej rezerwowych tancerzy zauważył problem, zanim przerodził się w katastrofę… i zagrał mistrza.

Piosenkarka dawała koncert w środę w Hamburgu, a gdy była w trakcie wykonywania utworu „Break My Soul”, prawie wszystkim przed nią przydarzyła się awaria garderoby — a mianowicie jej lewa pierś miała wyskoczyć z niej obcisły strój.

Bey tam skakał – dawał z siebie wszystko – i kilka osób zauważyło… że coś zaraz się wycofa, i to wkrótce. Beyoncé zdawała się tego nie zauważać… ale na szczęście dla niej zobaczył kogoś, kto był z nią na scenie.

Okazuje się, że… jeden z braci z francuskiej grupy tanecznej Les Twins — obaj byli tancerzami rezerwowymi podczas tego występu — wbiegł na salę i zaproponował mu przykrywkę.

Facet nie tylko zablokował coś, co nieuchronnie miało być prostym poślizgiem… ale przy bliższym przyjrzeniu się, ujęcie kogoś z miejscami w pierwszym rzędzie – pokazuje, że faktycznie odciągnął jej głowę do tyłu i ustawił ją na miejscu. .wszystko na raz, z powrotem do tańca.

To wszystko wydarzyło się tak szybko… a Bey nigdy nie przegapi żadnego ruchu, a ona jest profesjonalistką. Gdybyś nie był uważny, mógłbyś nawet nie zauważyć, że jakiś cudotwórca upada.

Jak możesz sobie wyobrazić, facet / poklepanie po plecach jest chwalony za to, że wstał z ziemi w taki sposób, w jaki to zrobił… ponieważ, szczerze mówiąc, cała sytuacja była dość żenująca.

Wydaje się, że ani Les Twins, ani Bey jeszcze się tym nie zajęli… ale, TBH, naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Katastrofa została zażegnana, a postać grana przez Beyoncé powinna być wdzięczna za uratowanie.

Jak teraz Jay Z Mógł to wszystko obejrzeć… może to inna historia. Bardzo mieszane uczucia? 😅
READ  Kylie Jenner skrytykowała za 12-minutowy lot prywatnym odrzutowcem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *