Kurt Angle mówi, że Hulk Hogan „nie czuje dolnej części ciała” po kolejnej operacji pleców

Legenda WWE, Hulk Hogan, działa w branży wrestlingu od późnych lat 70., a bycie na ringu tak długo przeciwko innym gigantom wydaje się mieć swoje żniwo.

Kąt Kurta W ostatnim odcinku swojego podcastu w niedzielę opowiedział o tragicznym stanie zdrowia Hogana.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

11 kwietnia 2021; Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone; Titus O’Neil (z lewej) i Hulk Hogan przemawiają do tłumu podczas WrestleManii 37 na Raymond James Arena.
(Joe Camporeale-USA TODAY Sports)

Angel powiedział, kiedy obchodził trzydziestą rocznicę „Monday Night Raw” WWE Rozmawiał z Hoganem i obaj rozmawiali o swoim zdrowiu. 54-letni Angle przeszedł wiele operacji szyi między karierą olimpijczyka a zawodowym zapaśnikiem. Hogan, lat 69, również przechodzi przez własne problemy zdrowotne.

Hogan pojawił się na początku programu w zeszłym tygodniu z „Mouth of the South” Jimmy’ego Harta i przemawiał do tłumu w Filadelfii przed rozpoczęciem odcinka. Wydawało się, że bardzo ostrożnie szedł sam przez scenę, ale nigdy nie zszedł na ring.

Angle mówił w The Kurt Angle Podcast o stanie zdrowia Hogana. Mistrz olimpijski, który był również na RAW Special, powiedział, że Hogan miał kolejną operację pleców.

Roman Reigns broni tytułu WWE Championship w Royal Double Matchu. Sami Zayn zmienia się w bohaterów i zapewnia masową interakcję z tłumem

„[He] Nerwy zostały odcięte od jego dolnej części ciała. Nie czuje dolnej części ciała. Użyj jego laski, aby się poruszać. Myślałem, że używa laski, bo bolały go plecy. On nie ma bólu. On nie ma nic. On nic nie czuje.

„Teraz nie czuje nóg. Więc musi chodzić o lasce, a wiesz, to jest bardzo niebezpieczne, człowieku. Naprawdę czuję Hogana. Włożył serce i duszę w ten biznes i zjadł go ”.

Angle powiedział, że fajnie było widzieć, jak Hogan rozpoczyna program.

Angle dodał: „To człowiek, który zrewolucjonizował wrestling. Mam do niego wiele szacunku”.

Fox News Digital skontaktował się z Hoganem.

Hogan nie występował od dłuższego czasu. Walcz po raz ostatni w WWE W 2006 roku na SummerSlam.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Hulk Hogan pokazujący swój mistrzowski pas.  Hogan nosi żółtą chustkę

Hulk Hogan pokazujący swój mistrzowski pas. Hogan ma na sobie strój składający się z żółtej bandany „HOGAN”, żółtej koszuli z mięśniami, pasa do podnoszenia ciężarów, czerwonych szortów ze spandeksu i żółtych kowbojek.
(Darlene Hammond/Hulton Archive/Getty Images)

Hogan niedawno opublikował film na Twitterze, na którym widać, jak jego samochód wyjeżdża z garażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *