Timothée Chalamet opowiada o kościach i wszystkim na festiwalu filmowym w Wenecji – termin

Wyrok był dużym tematem na konferencji prasowej .. Luca Guadagnino’s Wenecja Przystąpienie do Konkursu Festiwalu Filmowego kości i wszystko wieczór. gwiazda Timothee ChalametPowrót do Lido po światowej premierze filmu Wydmawyglądał ponuro, gdy zapytano go o jego przemyślenia na temat dzisiejszej sytuacji młodych ludzi i ich doświadczenia w ocenie własnych wyborów, zwłaszcza w dobie mediów społecznościowych.

„Bycie teraz młodym”, powiedział, „powinno cię surowo osądzać”. w kości i wszystkoUlgę stanowiło granie postaci zmagających się z wewnętrznym dylematem w sytuacji braku możliwości wejścia na Reddit, Twittera, Instagrama czy TikToka i zobaczenia, gdzie pasują. moc. Ale myślę, że teraz ciężko jest żyć. Myślę, że załamanie społeczne jest w powietrzu, pachnie jak to i bez udawania, mam nadzieję, że to dlatego te filmy są tak ważne, ponieważ to jest rolą artysty, aby zabłysnąć światło na to, co się dzieje.”

kości i wszystko Chalamet jednoczy się z nim Nazywaj mnie swoim imieniem Reżyser Guadagnino i gwiazdy fale zacząć robić Taylor Russell Plus Mark Rylance, Michael Stolberg, Chloe Sevigny i David Gordon Green.

Festiwal Filmowy w Wenecji 2022 zdjęcia

Film oparty na książce Camille DeAngelis i adaptacji Davida Kajganicha opowiada historię Maren (Russell) i Lee (Chalamet), dwóch nieoczekiwanych towarzyszy, którzy ponownie spotykają się na amerykańskim Środkowym Zachodzie w latach 80. po tym, jak jej ojciec porzucił Marin. Gdy przemierzają kraj, ich wspólny przymus jedzenia ludzkiego mięsa i walka o pogodzenie niemoralności ich pragnienia zmusza ich do rzucenia się na margines społeczeństwa, zdeterminowanych, by poradzić sobie z konsekwencjami ich prawdziwego ja dla reszty ich życia.

Jeśli chodzi o osądzanie, Russell powiedziała, że ​​dużo myśli o swoim młodszym bracie dorastającym na tym świecie „oraz o osądach innych ludzi, a opinie zdają się zalewać ją tak bardzo w każdym dniu w takim drastyczny i bezwzględny sposób.To bardzo przerażające, ponieważ nadzieja jest taka, że ​​naprawdę możesz znaleźć we własnym kompasie wszystko wydaje się teraz trudnym zadaniem.

READ  Waterway przekracza 600 milionów dolarów Box Office na całym świecie - ostateczny termin

Festiwal Filmowy w Wenecji: Wystawa Niezapomniane chwile 1945-1984

Nakręcony podczas pandemii Chalamet zwrócił również uwagę na to, jak zakłócało to izolację odczuwaną przez bohaterów filmu. „Dużą częścią tego był brak plemienia, odłączenie od więzi społecznych, które pomaga nam zrozumieć nasze miejsce na świecie… nie, że zwracamy uwagę na głodne narcystyczne istoty, ale mimo to potrzebujesz tego połączenia, aby zrozumieć gdzie jesteś i byłem podobnie rozczarowany, myślę, że Lee czuł się w tym momencie w scenariuszu.

Przyjęcie roli Lee, jak powiedział Chalamet, było jego „śmiercią, aby ponownie pracować z Lucą i opowiedzieć historię, która została ustanowiona, ale tym razem na amerykańskim Środkowym Zachodzie w latach 80., o ludziach, którzy są egzystencjalnie pozbawieni praw”.

MGM posiada prawa do dystrybucji krajowej i międzynarodowej Bones And All, natomiast Vision Distribution zajmie się dystrybucją filmu we Włoszech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *