Bieber miał „cudowny” wpływ na drużynę Matthewsa w meczu All-Star

Ale nie tak bardzo, jak poza płaszczem kokonu.

Był to sweter Marni Fuzzy Wuzzy ze szczotkowanymi kropkami w kolorze tulipana. Cena detaliczna: 4600 dolarów.

Przyciągało to wzrok, zwłaszcza gdy Bieber stał obok trenera Boston Bruins Jima Montgomery'ego, który miał na sobie jasnoniebieską kurtkę podczas trenowania drużyny Matthewsa.

„Uwielbialiśmy to” – powiedział Matthew. „Mówiliśmy, że Monty powinien zagrać w drugiej połowie. Nie wiem, czy tak się stało, czy nie. Nie wiem, gdybyś siedział bardzo wysoko na trybunach, nie byłoby wątpliwości, że mógłbyś go wybrać z drużyny tłum dość łatwo.

Niestety Montgomery nie była w stanie wygłosić oświadczenia o modzie.

– Podoba mi się ten płaszcz – powiedział. „Chciałam to jakoś ubrać. Nie mam żadnego wyglądu, więc może lepiej będzie, jeśli moje ubrania będą głośne.

Ale Montgomery mógł rozmawiać o muzyce z Bieberem.

„Na ławce myślałem o jego myślach i zapytałem: «Czego słuchasz, kiedy odpoczywasz w domu?»” – powiedział. „Teraz powiedział, że słucha nowego zespołu z Austin w Teksasie. Nigdy o nich nie słyszałem. Zapisałem to, więc zamierzam to zrecenzować”.

Pod koniec finału Bieber położył jedną nogę na ławce i uważnie obserwował akcję. Kiedy napastnik Detroit Red Wings Alex DeBrincat strzelił gola i na 1:51 przed końcem zespół Matthewsa objął prowadzenie 6:3, stanął na ławce rezerwowych z rękami w górze.

Wreszcie, gdy napastnik New York Islanders Mathew Barzal strzelił gola i dał im prowadzenie 7-4 na 1:06 przed końcem, Montgomery objął Biebera ramieniem. W tamtym momencie wszyscy byli „Belieberami”.

„Wiedzieliśmy, że się udało” – powiedział Montgomery. „Wspaniale było go mieć w pobliżu. Bardzo się tym przejął, miał prawdziwą pasję.

To były jego jedyne intencje.

„Został postrzelony” – powiedział Marner. „Chciał wygrać. Tak, stary, wspaniale było mieć go za ławką”.

READ  Kostium Hydry „Zamaskowany piosenkarz” staje się niebezpieczny, stał się problemem bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *