Jussie Smollett została przeniesiona do nowej celi: Biuro Szeryfa

Jussie Smollett ma Do nowej celi więziennejpoinformowało we wtorek biuro szeryfa hrabstwa Cook.

Smollett, który powiedział, że jego brat Został umieszczony na oddziale psychiatrycznym więzieniapozostaje na tym samym oddziale, ale w poniedziałek została przeniesiona do innej celi, kiedy lekarze uznali, że inna zatrzymana potrzebuje jej bardziej, podała agencja.

Nowe wykopaliska dla aktora w więzieniu hrabstwa Chicago Posiada całodobowy monitoring funkcjonariuszy stacjonujących poza celą przez cały czas, aby zapewnić, że przedstawiciel pozostaje pod „ścisłą obserwacją”, powiedział biuro szeryfa.

Agencja, podobnie jak inni więźniowie, wyjaśniła, że ​​skazany przestępca ma „długi czas” poza swoją celą, ale kiedy przebywa w miejscach wspólnych, inni zatrzymani nie będą mogli przebywać na tym obszarze.

Według biura szeryfa hrabstwa Cook Josie Smollett została przeniesiona do nowej celi.
Biuro szeryfa hrabstwa Cook / Materiał informacyjny przez Reuters

„Protokoły te są rutynowo stosowane w przypadku osób, którym nakazano umieszczenie w areszcie ochronnym i które mogą być narażone na krzywdę ze względu na charakter ich zarzutów, zawód lub godny uwagi status” – podało biuro burmistrza.

„Bezpieczeństwo wszystkich zatrzymanych osób, w tym pana Smolletta, jest najwyższym priorytetem biura szeryfa”.

Biuro szeryfa zauważyło, że Smollett „nie był przywiązany do łóżka ani niczego innego w lochu”, a jego poprzednie łóżko nie było przywiązane.

Według jego brata, Smollett przebywa na oddziale psychiatrycznym więzienia.
Według jego brata, Smollett przebywa na oddziale psychiatrycznym więzienia.
Zdjęcie: Brian Casella/Paul/EPA-Effie/Shutterstock

Jednostka mieszkaniowa, w której osadzony jest Smollett, to sekcja 8 lub więzienna jednostka lecznicza, która jest przeznaczona dla osadzonych z obrażeniami i schorzeniami, które czynią ich bardziej podatnymi na zakażenie COVID-19, Według Southside Weekly.

Biuro burmistrza stwierdziło, że Smollett znajduje się w obszarze, który jest „często używany przez osoby, które wymagają wysokiego poziomu nadzoru i opieki ze względu na potrzeby związane ze zdrowiem psychicznym”, ale że jednostka ta jest również czasami używana „ze względów bezpieczeństwa tylko ze względu na ulepszony monitoring, który może wystąpić w tym ustawieniu.”

READ  Acharya daje Tollywood wielką lekcję

„Byłoby niedokładne i nieodpowiedzialne przyjmowanie jakichkolwiek założeń dotyczących jego stanu psychicznego lub medycznego na podstawie tego, gdzie obecnie mieszka” – powiedział urząd.

Smollett został usunięty z celi, kiedy lekarze uznali, że inna osadzona potrzebuje jej bardziej.
Smollett został usunięty z celi, kiedy lekarze uznali, że inna osadzona potrzebuje jej bardziej.
Brian Casella/Paul przez Reuters

W poniedziałek prawnicy Smolletta Złożył pilny wniosek o odroczenie pięciomiesięcznego wyroku Pracują nad odwołaniem się od jego wyroku skazującego w sprawie pięciu przestępstw związanych z nieuporządkowanym zachowaniem za okłamywanie policji.

Jego prawnicy twierdzili, że życie Smolletta było zagrożone z powodu gróźb, jakie otrzymali on i jego rodzina, ponieważ miał obniżoną odporność i ponieważ był zagrożony poważnym przypadkiem COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *